Wpis z mikrobloga

Jakie macie rady na trzęsące ręce? Przecież to jest jakieś upośledzenie ludzie sine na mnie patrzą jakbym miała zaraz zejść na zawał, tymczasem ja tak reaguje przy średnim stresie. Psychicznie to nawet nie jest stres a zwykła sprawa do załatwienia. Ktoś to wyćwiczył? Już w szkole miałam z tym problem i miałam z tego problemu gorsze stopnie niż na to zasługiwałam bo Grazynki uważały że nie umiem skoro się denerwuje ( ͡ ͜ʖ ͡) #psychologia #nerwica
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@szynszyla2018

Jeśli pijesz kawę to odstaw ją na kilka dni i sprawdź czy objawy się załagodzą. Kawa podnosi kortyzol. Jeśli nie spożywasz kawy to w sumie nie mam innych pomysłów.

Możesz zastosować taką technikę w sytuacji stresowej, że obserwujesz otoczenie i sobie powtarzasz w głowie co widzisz np. Biała ściana, zielone drzewo, szary słup, żółta lampa itp.
To przekieruje uwagę Twojego umysłu
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: spróbuj oswoić te sytuacje z wyprzedzeniem, np. dzień przed udaniem się po odbiór dokumentu (załóżmy że to jest taka stresująca sytuacja) zabaw się ze swoim chadem w ten sposób, że on będzie surowym urzędnikiem, a ty będziesz niewinną szynszylą która przyszła po zaświadczenie.
chad będzie grał niechętnego do wspólpracy, więc musisz go przekonać (na razie nie przechodźcie do seksu)
mów normalnie jak w urzędzie "prosżę o wydanie zaświadczenia w sprawie
  • Odpowiedz
@heniek_8: zabaw się ze swoim chadem w ten sposób, że on będzie surowym urzędnikiem, a ty będziesz niewinną szynszylą która przyszła po zaświadczenie.
chad będzie grał niechętnego do wspólpracy, więc musisz go przekonać (na razie nie przechodźcie do seksu)

XDDD
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szynszyla2018 może to coś związanego z poziomem potasu? Pamiętam, że jak brałam takie sterydy na oskrzela to one chyba powodowały spadek (?) poziomu potasu co z kolei prowadziło do czegoś z serduszkiem i trzęsły mi się ręce. Kurde nie pamiętam co to była za relacja dokładnie, ale pamiętam - potas i drżenie rąk xd
  • Odpowiedz