Wpis z mikrobloga

chce kupić oneplus 12 z #tradingshenzhen. Ktoś tam zamawiał? Ta cena która jest przy składaniu zamówienia (m.in zsumowane już koszty wysyłki) to już całość? Razem z tymi vatami itp? Bo o tym też coś słyszałem. Czy tylko płacę to co jest i elo, czekam na kuriera?

OP 12 12gb/256gb kosztuje razem z przesyłką około 2900 zł. Meeeeega kusi. 16gb/1TB 3500 ale taka specyfikacja mi raczej nie jest potrzebna.

Aha no i jak ze zwrotami tam jesli mi nie podpasuje? Pomoze ktos z kupnem? Co mam wybrac (zdjęcie)? To jest oryginalny ten sam telefon co mozna w polsce kupic? Bo ktos tam cos przebąkiwał o chinskiej nakladce, wersji czy cos

#oneplus #smartfon #telefony #cokupic #pytanie
Remus00 - chce kupić oneplus 12 z #tradingshenzhen. Ktoś tam zamawiał? Ta cena która ...

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 1
Tak to ostateczna cena. Ze zwrotami nie wiem. Ale jeżeli chodzi o wersję to jest chińska wersja która nie ma esim i ma chińska ładowarkę ale dają przejściówkę i na dodatek jest etui oryginalne czego w wersji EU nie ma. Wersja "original" ma chiński soft, mogą ci wgrać taki jaki wychodzi na Europe wtedy wybierasz 2 opcje i dopłacasz około 100zl lub wybierasz chiński i sam wygrywasz. TradingShenzhen dało nawet poradnik jak