Wpis z mikrobloga

Dynamicznych mariuszy, co w wakacje pokupowały na ostatniej prostej Prestiżowe Mieszkania za 800, 900k i teraz wystawili na sprzedaż za milijony uspokajam. W okresie styczeń - luty 2023 na otodom przybyło 1000 ofert, a potem zaczęły spadać. Przez pierwsze dwa miesiące tego roku przybyło z kolei 12000 ofert i liczba rośnie. Kupujących będzie jeszcze mniej. "Zawsze się wynajmie" - otóż nie zawsze, konkretnie teraz nie, bo oferta wynajmu też rośnie, że hoho XD

#nieruchomosci #wynajem #olx #otodom
  • 22
  • Odpowiedz
@mickpl Niby kto ma kupować te mieszkania jak nie mają zdolności kredytowej?
Tak na szybko, rodzina 2+1 przy zarobkach 10k netto ma zdolność w PKO 550k, przy tych cenach to rudera w dużych miastach.
  • Odpowiedz
@#!$%@? No właśnie tu według mnie cały czas walczą w KO z tym, jak nie wprowadza kredytu 0% czy nawet jakby skopiowali pomysł 2% to rynek się utrzyma, jak nie wprowadzą to się zawali.
Fundusze kupują mieszkania setkami, a nawet całe osiedla, a Mariusze flippery to co myślą, że fundusz kupi ich 3 mieszkania? xD
  • Odpowiedz
@mickpl: dzień w którym polaczki inwestorzy zostaną z ręką w nocniku w postaci pustego mieszkania i giga kredytem który zje ich wszystkie oszczędności będzie piękny
  • Odpowiedz
@mickpl: Racja. Kuzyn kupił 2 kurniki 18 metrów w Gliwicach, fajna lokalizacja i bardzo ciężko wynająć. Albo baby z dziećmi piszą, albo ukraińcy niepewni, albo inni dziwni ludzie. Raz laska napisała, że ona i syn, że będą razem spali (syn 6-7 lat), także no ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja co wy z tym Hetmanem xD

On raz coś powiedział, Tusk ostatnio zdementował, a wy się do tego dalej pałujecie.

Gdy jednak PiS rzeczywiście wprowadził BK2%, rozdawali kasę powodując inflację, a Glapa robił cyrk ze stopami, to już nikt nie pamięta.

Spójrzcie sobie na wykres wzrostu cen i zobaczcie kto głównie odpowiada za podwyżki.

Teraz grzanie Hetmana, to tylko polityka. Ja wiem od kogo wy są.
  • Odpowiedz
  • 0
@paw4da

dzień w którym polaczki inwestorzy zostaną z ręką w nocniku w postaci pustego mieszkania i giga kredytem który zje ich wszystkie oszczędności będzie piękny


Niestety Twoja wizja prawdziwego Polaka może się nie ziścić. Zapytaj swojego guru, masa mieszkań stoi pustych, a teraz uważaj - CELOWO. Pozbierasz się?
  • Odpowiedz