Wpis z mikrobloga

Przypominam z rana żeby w pracy robić tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej. Żadnego wychylania, robienia dodatkowej pracy za darmo, nie #!$%@? innych. #pracbaza
  • 137
  • Odpowiedz
@NuncjuszPapieski: Nie ma skuteczniejszej metody na podwyżkę niż zmiana pracodawcy. Zresztą przy składaniu wypowiedzenia szef może chcieć cię zatrzymać kosztem konkretnej podwyżki, gdy widzi, że ogarniasz jak mało kto, albo mieć na ciebie #!$%@?, gdy jesteś jednym z wielu takich samych robaków (ogólnie nie wróżę wtedy żadnej kariery).
  • Odpowiedz
@Nick_Login:

W dupie mam, czy #!$%@?ę innych – w pracy nie ma kolegów, tylko znajome twarze. Beka z was. XD

Można robić na poczet podwyżki/awansu – taka inwestycja – ale robaki tego nie zrozumieją.


nie znam Cię, ale z twoich wpisów wyłania się przykry obraz sfrustrowanego, samotnego człowieka, bardziej lojalnego wyzyskującemu go pracodawcy, niż kolegom z pracy, z jego własnej klasy społecznej. zastanawiałeś się na tym?
  • Odpowiedz
@Trabancik: Jako pracownik do różnych rzeczy, dawno już przekroczyłem teoretycznie moje obowiązki, nie przeszkadza mi to, o ile nie mam nic lepszego do roboty i się nudzę, dzięki temu podniosłem sobie kwalifikacje, bo wysłali mnie na szkolenia z certyfikatem i przełożeni mają u mnie dług, bo uratowałem im dupę, w zamian za podwyżkę.
  • Odpowiedz
@Trabancik dobry przepis na grzanie miejsca na najniższym stanowisku, jest was 3 nowych, ten kto ma towje podejście zawsze zostanie w tyle, ale to dobrze bo ambitne jednostki zawsze pójdą do przodu, czasem oczywiście nie będzie skutku, ale wreszcie trafisz na miejsce gdzie ci wyżej widzą i myślą jak należy i zawsze ambitne jednostki będą lepiej opłacane niż ty
  • Odpowiedz
@Trabancik: masz mało pojęcia o temacie, jeśli się nie znasz, to po prostu się nie wypowiadaj. Kwestia pracy jest indywidualna, czasem się opłaca ciężej pracować, czasem nie. Wszystko zależy od pracodawcy i jego stosunku do pracowników, dziękuje! proszę plusa!
  • Odpowiedz
@Trabancik: Można się wychylać w pracy i robić ponad normę.. jeśli jest się na działalności. W innym wypadku to cope. Nigdy nie zostałem pochwalony za "nadmiar pracy", ba, byłem #!$%@? gdy moja wydajność ze 110% spadała na 100% xD
  • Odpowiedz