Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam Problem z tym jest taki że nawet jak by Pegasus był z roku 2008 i były dowody na to że kupił go Donald Tusk, to dupa by była nie komisja, dlatego też jaranie się komisjami śledczymi w wykonaniu Platformy Obywatelskiej to dziewictwo polityczne które by nie przeszło testów IQ gdyby takie były potrzebne do wzięcia udziału w wyborach.

Głosowanie na KO to frajerstwo na poziomie MLM
@rimyi wiadomo, chciałeś tylko zadać pytanie, wcale nie chciałeś mnie zaatakować ale znalazłeś bardziej doświadczonego przeciwnika i nie pykło.
wiadomo że na PiS, wszyscy którzy was nie liżą po siurach głosowali na PiS.


@Njal: nie, wszyscy "którzy nas nie liżą po siurach" głosowali na PiS albo Konfabulację, w twoim przypadku zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest to drugie

tylko śmiesznie brzmi jak wyborca Konfabulacji, która serwuje przekaz dla najbardziej prymitywnych osobników mówi, że głosowanie na inne partie to frajerstwo
@some_ONE jak ja cisnąłem po konfiarzach to ty na chleb jeszcze wołałeś pep, uroiłeś sobie coś w główce jak typowy silny razem i lecisz z partyjnym przykazem jakby cię zatrudnili w Dzienniku w latach 70-tych.
wiadomo, chciałeś tylko zadać pytanie, wcale nie chciałeś mnie zaatakować ale znalazłeś bardziej doświadczonego przeciwnika i nie pykło.


@Njal: jak narazie to ty szczekasz na każde pytanie, samemu najpierw srając do gniazda, nie wiem kto tu jest niby doświadczony ale raczej nie ty