Wpis z mikrobloga

@Little_Makak: Na 100% może być to naturalny wzrost wagi. W 12 miesięcy przytyłem 20 kg :) Wystarczy dużo jeść :p Poza tym z całym szacunkiem, ale po co Wy to oglądacie i się przejmujecie tymi ludźmi :D Oprócz nitro to ja tam nikogo nie znam :D
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Po pierwsze najpewniej zbijał wagę i 70 kg nie była jego naturalna xd Po drugie półtora roku to dużo czasu na zbudowanie masy mięśniowej. Ale co może wiedzieć o tym wykopek który waży 50 kg i nigdy nie widział na oczy silowni czy porządnego jedzenia. Nie bronie go tylko krytykuje opa który zwyczajnie gówno wie. 😅
  • Odpowiedz
@Little_Makak: On w walce z pulpetem to ważył z 80kg. Schodził mocno z wody, o czym mówił. Więc jak już to zrobił z 15 kg i oczywiście tkanki tłuszczowej trochę przybyło co też widać. Ale teścia nie można wykluczyć.
  • Odpowiedz
@TweekCoffe: 30 kilo w półtora roku to dużo bardzo, ja zrobiłem w piewrszy rok jakoś 13-14 kilo. Ale to trzeba by go tak poważyć jak jest na co dzień wtedy i dziś.
  • Odpowiedz
@hugoooo: Ćwiczyłeś jak panienka i jadłeś jak panienka to przytyłeś jak panienka. Taki wynik jest w zasięgu ręki. Pierwsze dwa lata i 1.5 kg masy mięśniowej miesięcznie to naturalny wynik tylko trzeba ćwiczyć. Samo chodzenie na siłownie nie wystarczy.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: przyrownujesz go do owcy, a w przeciwnosci do owcy, xayoo nigdzie nie deklarowal ze jest naturalny i raczej nie zaprzecza gdy ktos sugeruje ze nie do konca jest.
  • Odpowiedz
@angel-frome: no nie przykładałem się za bardzo to fakt, treningi tylko w weekendy, do tego chlanie imprezy i spanie czasem po 3 godziny. no nie zależało mi za bardzo ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Little_Makak: przecież on sie z tym nie kryje ze bierze towar ale nawet pomijajac to to moim zdaniem jest to naturalny przyrost masy ale skad moga wiedziec to wykopki ważące 50 kg które nawet nie złapały za sztange w życiu xdd
  • Odpowiedz
@TweekCoffe: wiekszośc ludzi zbuduje przez całe zycie ćwicząc naturalnie max 10kg suchej masy miesniowej a ty piszesz o 20 w poltora roku. 7 kg zrobisz w pierwszy rok, 2.5 kg w drugi i przez kolejne 20 lat bedziesz robil 0.5kg.
  • Odpowiedz