Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: takie wpisy, skłaniają mnie do myśli że w minionych czasach było lepiej, bo raz że ludzie żeby się ruchać brali ślub, dwa że do tego nie było by przegrywów bo dawny system powodował że na jedną kobietę przypadał jeden mężczyzna i nikt nie czuł się pokrzywdzony
  • Odpowiedz
@WielkiNos: imo jak jakaś różowa mówi, że "nie chce być bezpośrednia" to już z miejsca nie zasługuje na żadne porady bo dobrze wie, że sama jest źródłem problemu. I to nie dotyczy tylko związków ale każdego aspektu życia.
  • Odpowiedz
@WielkiNos nie zakładasz opcji że jest teraz dużo rozwodów. Koleżanka siostry rok po ślubie się rozwiodła. A może chodziło tylko o to żeby pokazać koleżankom że się zaręczyła i wzięła ślub bo daty rozwodu już nikt na Fejsie nie daje xd
  • Odpowiedz
@WielkiNos różowe to mają #!$%@? na punkcie tych zaręczyn. Chłop może na #!$%@? stawać, żeby było dobrze, ale „jak nie ma kamyka, to znaczy że mnie nie kocha”. Dostanie pierścionek, nic a nic się w ich życiu nie zmieni, no ale jest pierścień, więc jest super.
  • Odpowiedz
w minionych czasach było lepiej, bo raz że ludzie żeby się ruchać brali ślub

@kacappylon: też tak kiedyś myślałam, a potem policzyłam sobie ze najstarsza córka moich dziadków się urodziła 7 miesięcy po ich ślubie, podobnie jak większość najstarszych dzieci u kilkunastu ciotek xD
Raczej za dawnych czasów ludzie brali ślub bo się ruchali - i nagle wpadka
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: @WielkiNos normalka, sam słyszałem jak koleżanka z pracy mówiła że jak dostanie pierścionek tańszy niż 4k to dziękuję klientowi i się rozstają. Oczywiście miała już w głowie wybrany idealny pierścionek i jak tylko nie trafisz w jej gusta to nie jesteś jej wart. Ha tfu na takie #!$%@?
  • Odpowiedz
różowe to mają #!$%@? na punkcie tych zaręczyn. Chłop może na #!$%@? stawać, żeby było dobrze, ale „jak nie ma kamyka, to znaczy że mnie nie kocha”. Dostanie pierścionek, nic a nic się w ich życiu nie zmieni, no ale jest pierścień, więc jest super.


@Hrabia_Horeszko:
S7-1500 - >różowe to mają #!$%@? na punkcie tych zaręczyn. Chłop może na #!$%@? stawa...

źródło: 1000007428

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos

Zgadzam się, że to wszystko przez bycie za dobrą partnerką.
Egoistyczni faceci myślą tylko o sobie odbierając kobietom możliwość cieszenia się zaręczynami. Wolą myśleć o sobie i swoim dupsku niż dopuścić do siebie jak partnerka czuje się bez deklaracji przez lata związku. A potem jeszcze wmawiają, że im na Tobie zależy- #!$%@? zależy skoro nie biorą Twoich uczuć pod uwagę.
Faceci uwielbiają w ten sposób miażdżyć i zawstydzac swoje partnerki, dlatego
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko

No to chyba rozmawia się o takich rzeczach już w początkowym etapie związku.
Skoro wiadomo, że jej zależy to o co mieć pretensje? O to, że chłopa poinformowała, że jej zależy, ale on jej nie poinformowal, że nie zamierza się oświadczać? XD
#!$%@? oszuści. Gdybyście nie wodzili za nos w większości sytuacji to dawno związki by się zakończyły.
  • Odpowiedz
  • 1
oszuści. Gdybyście nie wodzili za nos w większości sytuacji to dawno związki by się zakończyły.


@Tupolej154 jak oni nawet na tinderze piszą że szukają czegoś poważnego, bo gdyby napisali, że chcą ons i fwb to nikt by się nie odezwał i dobrze o tym wiedzą xd
  • Odpowiedz