Wpis z mikrobloga

A możliwe też (i niestety bardziej prawdopodobne), że wytarł się enkoder i czas na nową myszę.


@Jarek_P: #!$%@?, myszka kupiona w drugiej połowie 2022...
Chociaż co ja się dziwię, brat któremu jak na razie peceta przechowuję to tak #!$%@?ł ten sprzęt przez te wszystkie lata, że klawiatura kupiona w podobnym okresie to prawdopodobnie się rozleci niedługo, a słuchawki z promocji PKO (jakieś tam Logitechy. Nie są jakieś #!$%@? ale też nie
@JuanPablitoSegundo_2137: Mimo iz nie posiadam takiej myszki, tylko razera to poszukalem sobie w google conieco. Mialem problem z tym ze scroll mi przeskakiwal do gory raz na jakis czas, mimo ze scrollowalem w dol. Rozwiazanie okazalo sie banalne (reddit) - trzeba bylo przylozyc usta obok rolki i podmuchac mocno kilka razy. Chyba wilgotne cieple powietrze naprawilo problem, ktory jak sie okazalo byl powszechny. A przynajmniej na jakis czas. Sprobuj u siebie,
A ciul z tym. Mysz nie moja i może bym się tym zajął, jakby mi się chciało, ale niech brat się tym martwi. Odłączyłem ją i podłączyłem swojego ulubionego pionowego gryzonia, którego kupiłem jakieś 2 lata temu do laptopa za o wiele mniejszą kwotę
#!$%@?, myszka kupiona w drugiej połowie 2022...


@JuanPablitoSegundo_2137: a co to ma za znaczenie, jeśli ktoś nie szanuje w ogóle sprzętu i/lub kupuje byle co xd

mi się nigdy nic z elektroniki nie popsuło
i tak dziwię się jak to ludzie robią - np. gdy ostatnio szukałem drugiego pada do xboxa to z ciekawości sprawdziłem używane na OLX i praktycznie co drugi całkowicie rozklekotany(odstające plastiki, info w opisie że bumpery/triggery nie