Wpis z mikrobloga

@OskarDeveloperski ty, melepeto. Po pierwsze to wiem, że nie zawsze będziesz w stanie wyczuć sarkazm, ale postaraj się. Szczególnie gdy ten jest oczywisty. Po drugie - skoro są zamknięte to dlaczego chodzę sobie normalnie na spacerki w te rejony? iksdede
@OskarDeveloperski ty, no wiem. I często sobie spaceruję po takich. Ostatnio w Świnoujściu. Polecam bo ogródki piękne, nad wodą, a większe nawet chyba niż całe miasto.

I nie, nic takiego nie wyszło, odstawmy twoje urojenia na bok.
@OskarDeveloperski to ty przyszedłeś tutaj i się zesrałeś nie rozumiejąc prostego sarkazmu. XD Tytan intelektu. :D

Współczuję ci okolicy. Może warto przenieść się do Polski z tej twojej obskurnej Rosji?
@kombinatoryczna_kaczka: JESTEM Z WARSZAWY i wrzyciu BYM NIE ODDDAŁ RODOSA na pseudo PARK deweloperski.

Zawsze taka akcja konczy sie przejęciem ziemi wygaszeniem, posprztanem. Sprzedażądla zagranicznego podmiotu który plany i obiecanki ma wdupie. Kończy sie tak że powstaje biurowiec albo Szczur Ownia. Zieleni jak nie bylo tak nie ma,

nie wpływa to na niższe ceny nieruchomości , ale za to wpływa na większe korki.
@Commodore_64: podważasz prawa nabyte? bo co po znajomosci były rozdane, tak po znajomości też byly rozdawane bloki dla prasowników zakladów WOLA , dla mieszkańców w Ursusie zakładów Ursus i FSO na białołece.

To co teraz zaczniesz rozliczać mieszkania w warszawie kótre czesto nie maja ksiegi wieczystej na ziemie na kótrej stoją bo były rozdane z przydziału w fabryce a najczesciej po znajomosci ?