Wpis z mikrobloga

@Hemingwayy: Kupowałem najpierw Clicka, a później przez jakiś czas CD-Action, gdy tego pierwszego zlikwidowali, ale dla mnie tych wszystkich płyt mogłoby nie być. Bardzo rzadko zdarzało się coś, w co rzeczywiście chciałoby mi się zagrać. Kupowałem jedynie dla artykułów, a większości płyt nigdy nawet nie otworzyłem.
@laiklaicki aaaa spoko :D
Ale generalnie ze przez te 20 lat spoleczenstwo sie wzbogacilo te 40 zl dzis nie robi tak wrazenia.

Ale gdyby przyjac proporcjonalnosc minimalnego wynagrodzenia to taki cd actiin dzis by kosztowal ok 100 zl
Chyba jestem jedyną osobą, która miała totalnie w dupie te dołączane gierki i kupowałem to, żeby czytać XD Zainstalowałem tylko Gothica 2, Riddicka, jakiegoś Tonyego Hawka i jakieś wyścigi chyba z Volkswagenami albo Fordami. A pierwszy numer dostałem chyba w 2001 i to nie były tanie rzeczy Panie Ferdku - 18,50 za gazetkę w tych czasach to mała fortuna
@Volantie: ogólnie gry wtedy na ps1 kosztowały od 80 do 200 zł o ile pamiętam. Nie chciałem konsoli przerabiać dlatego demówki kupowałem a np jak już kupowałem V-Rally 2 to 99 zł :) kupiłem to tylko dlatego że np colin kosztował 200 :D później się złamałem, poszedłem do komisu i gość za 12 zeta mi przerobił konsole wtedy odkryłem inny świat giereczkowy :D
W CD-Action były najlepsze pełniaki wiodąc nawet w pewnym momencie (wydaje mi się, że były to lata 2008-2012)


@BardGT: kupowałem nieregularnie bodajże w latach 2014-2017 i nadal wtedy trzymali poziom. Pamiętam, że na jubileuszowy bodajże 250 numer rzucili pełniaka Splinter Cell: Blacklist (nie dość, że najnowszego z serii, to jeszcze chyba ze dwa lata po premierze), było też m.in Far Cry Primal - też chyba 2-3 lata po premierze. Ogólnie mieli
@Hemingwayy: To był pierwszy numer jaki kupiła mi mama, 02/2001. Miałem mniej niż 12 lat, pierwszy komputer od 4 miesięcy i chyba nigdy nie zapomnę ekscytacji i magii jakie wiązały się z zakupem tak grubego czasopisma z dodatkiem w postaci płyt. Pamiętam nawet kiosk w jakim to kupiliśmy.

Wtedy czasopisma były jedynym dostępnym dla mnie źródłem wiedzy o komputerach i grach. Jedynym źródłem nowości, screenów z gier, ,,profesjonalnych" opinii i wszystkiego
wjtk123 - @Hemingwayy: To był pierwszy numer jaki kupiła mi mama, 02/2001. Miałem mni...

źródło: cda

Pobierz
ostatnio widzialam gazetkę LEGO za 4 dychy xD


@zaba34: 40 to jakoś dużo - z tego co kojarze to sa po 25 i zawierają jakiś tam mikro zestaw klocków. może to był jakiś dwupak albo coś? obecnie "gazetki dla dzieci" to jest obejście na gazomierzu żeby sprzedawać drobne zabawki z mniejszym VATem. Normalnie na zabawki jest VAT 23%, a na "gazety lub czasopisma" 8%. i tak to sie kręci