Wpis z mikrobloga

Już nie tylko pojedyncze sondaże ale cała średnia ze wszystkich sondaży z ostatnich 30 dni pozwoliła na mijanke. Jestem pozytywnie zaskoczony, po wyborach zastanawiałem się czy uda się w pierwszym kwartale to zrobić, a będąc szczerym nie byłem pewny. Taki obrót spraw trzeba zawdzięczać:
-Hołownia i ustawianie pisowców do pionu w sejmie
-pułkownikowi Sienkiewiczowi
-Bodnarowi
-Tuskowi i jego otwarciu się na ludzi tzn. Wywiady i spotkania
-rozliczanie pisowców i powołanie ministra ds. #!$%@? pisu Romana Giertycha
-Dudzie i jego ośmieszaniu się
-odklejaniu się Kaczyńskiego tzn. Mówienie o zamachu stanu, więźniach politycznych, zabójstwach politycznych, wyzywaniu Tuska i ludzi itd
Jak o czymś zapomniałem to dodajcie w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sejm #polityka #bekazpisu #sondaz
Wezzore-04 - Już nie tylko pojedyncze sondaże ale cała średnia ze wszystkich sondaży ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 23
@Wezzore-04: Ładnie to wygląda. Boje się tylko, że rząd może szybko coś #!$%@?ć i poparcie będzie się ulatniać. Na przykład moim zdaniem na koalicji ciąży trochę sprawa z CPK, choć też gwałtownych spadków poparcia ta sprawa nie spowoduje (co nie znaczy, że koalicja nie powinna tego mądrze rozegrać). Co jak co, ale my jako wyborcy koalicji nie powinniśmy być obojętni na błędy nowego rządu i wytykać to, co nam się nie
@Koziom cpk samo w sobie nie jest złe, złe jest natomiast to, że przez 6 lat maczali w tym palce pisowcy i warto sprawdzić na co poszły pieniążki. Skoro potrafili zacząć budowę elektrowni a potem ją zniszczyć to wiesz. Poza tym już nie raz Tusk pokazał, że z pisowcami rozgrywa ich kilka kroków do przodu jak np z ustawą budżetową i vetem Dudy xd
@Wezzore-04: Zgadzam się, że warto sprawdzić co za wałki PiS odwalał w CPK, ale to nie oznacza, że należy rezygnować z tego projektu, choć mi się wydaje, że tam w rządzie zdali sobie sprawę, że wycofanie się z CPK może ich słono kosztować.
@Wezzore-04: a tyle się nagadaliscie że pisowcy będą głosować na konferencję a tu proszę idą do was z głosami bo wiedzą że to to samo tylko opakowane we flagę Unii europejskiej
@Wezzore-04: PiS nawaliło tyle węgla do pieca aferowego, że to wystarczy spokojnie na całą kadencję.

Ludzie, oni z Błaszczaka co pół roku ukrywał, że zgubił ruskie rakiety w środku kraju i później zwalił winę na wojsko (!!!!!) zrobili "eksperta" do spraw bezpieczeństwa XD Tam nikt nie poniósł żadnej konsekwencji, nie ma żadnej refleksji. Ta partia musi zdechnąć.
Gluptaki - @Wezzore-04: PiS nawaliło tyle węgla do pieca aferowego, że to wystarczy s...

źródło: z27383024V,W--Faktach--TVN-pokazano--jak-telewizja-panstwowa-

Pobierz