Wpis z mikrobloga

@rosso_corsa: Solidny sprzęt, ja używałem z ojcem na zmianę chyba od 10 lat jak nie dłużej, sprzedał to potem na olx. Pokrętło na dole ułatwia montaż co jest ważne dla starszych osób. Finalnie i tak sprzedał dalej i przerzucił się na hak bo łatwiej się montuje i zakupił elektryka dla siebie. Hak 100 razy lepszy niż to na dach, tak od siebie powiem i w to bym celował na twoim miejscu.
@rosso_corsa: Jak cię nie boli wydatek, to kupuj. Mam 4x598, wożę na nich rowery a ostatnio nawet 6-metrową balustradę XD Wszystko działa, nigdy się nic nie zepsuło. Do rowerów karbonowych dodaję na ramę owijkę z dętki albo po prostu słabiej dokręcam pokrętło.

Dla komfortu polecam wymianę zamków, żeby wszystkie otwierać jednym kluczem (u mnie 2x4 zamki do bagażnika + 4 zamki na belki)
kinollos - @rosso_corsa: Jak cię nie boli wydatek, to kupuj. Mam 4x598, wożę na nich ...

źródło: 20240130_191844

Pobierz
@kinollos: w 598 nic nie trzeba dodawać do przewożenia karbonu, lapa jest gumowana a maksymalna siła dokręcenia nie jest na tyle duża żeby na jakiejkolwiek karbonowej ramię zrobiłam wrażenie