Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@lunga Powiem tak - jak pierwszy raz byłem w Kolumbii jakoś około 2016 roku będąc wtedy jeszcze młodym oficerem (marynarz here) to cały statek jak głupi kupował tylko tą kawę (załoga z Europy, Azjaci mieli to gdzieś). Na mieście były praktycznie wszędzie ich kawiarnie i palarnie. Jeden Polak to całą walizkę zapakował tej kawy. Ja wtedy kawy piłem tyle co nic ale kilka lat później zrozumiałem fenomen tej kawy (jedna z najbardziej
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@typeczek Przecież nie od dziś wiadomo, że ludzie kompletnie je znają się na dobrej kawie. Jak wjedzie Juan Valdez to nikt nie kupuje bo nikt nie zna. Z Cafe Quindio jest to samo. U mnie nad morzem była za 14.99 i wtedy ja wykupiłem ;)
  • Odpowiedz
@Caracas To u mnie chyba się znają, bo Juan Valdes znalazłem ostatnią paczkę xD jest jakaś zasada, z jaką częstotliwością rzucają te kawy w Biedrze?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@typeczek Niestety ale raz na rok jak jest tydzień Kolumbijski. Ta kawa wpada różnie ale zazwyczaj jest na start za 35 PLN za 283 gramy. Rok temu była wersja 356 gram.

Po dłuższym okresie czasu (4-6 miesięcy) kawa idzie w dół i wtedy robię zapas na 6-8 miesięcy :D
  • Odpowiedz