Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego trochę śmieszkoszwego wpisu w sprawie tramwajów i felernej ścieżki na Jedności/Poniatowskiego, to dziś na poważnie.

To jest naprawdę #!$%@? absurd. Zdjęcie z dziś ok 7:40. Korek jest na całej długości tego odcinka od skrzyżowania ze Słowiańską do skrzyżowania z Prusa. Tramwaje stoją. Samochody też stoją w jeszcze dłuższych korkach, no bo stoją razem z tramwajami. Dalej jest wydzielone torowisko. Wcześniej jest wydzielone torowisko. Ale tu musi być wydzielona ścieżka, handluj z tym.

Nie wiem jak to skomentować, współczuję ludziom, którzy codziennie muszą w stać w korku przez nic innego jak debili.

#wroclaw #mpkwroclaw
Iudex - Nawiązując do mojego trochę śmieszkoszwego wpisu w sprawie tramwajów i felern...

źródło: 426382554_946670320354353_8611753837693986723_n

Pobierz
  • 57
@Iudex: Z ciekawości zajrzałem na google maps i stwierdzam, że siejesz fake newsy podpasowane pod twoją tezę

W miejscu które wstawiłeś, gdzie rzekomo 'korek tworzy się przez pas dla rowerów' pas rowerowy zupełnie nie wadzi ani autom ani tramwajom.

Zwężenie i korek jest tylko i wyłącznie przez wyznaczenie dodatkowego parkingu na jezdni dla aut więc twoje żale są trochę nietrafione.

Nędzna zarzutka ale, jak to na wykopie, atakowanie rowerzystów zawsze plusiki
ATAT-2 - @Iudex: Z ciekawości zajrzałem na google maps i stwierdzam, że siejesz fake ...

źródło: Screenshot 2024-02-09 at 13.17.13

Pobierz
@Wozyack: No ale jak pas rowerowy po lewej stronie jezdni (patrząc na to zdjęcie) ma się do długiego korka po prawej stronie jezdni? Szczególnie, że powoduje go dziwne zwężenie (parking) po prawej stronie? Bo albo czegoś nie rozumiem albo tu jest jakaś teoria przepychaną siłą bo 'rowerzyści be' @Iudex


@ATAT-2: Zobacz, jak wygląda to teraz - po prawej był normalny pas, ale na części jego długości wybudowali ścieżkę rowerową, a
Wozyack - >@Wozyack: No ale jak pas rowerowy po lewej stronie jezdni (patrząc na to z...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-09 131441

Pobierz
  • 2
@ATAT-2: Hola hola panowie, bo mi tu wpieracie, że manipuluję albo zarzucam. Wydzielenie tych miejsce parkingowych oraz ścieżki w dalszej częśći ulicy, którą pokazywałem w podlinkowanym wpisie do którego nawiązuję, do którego jak widać nawet Wam się nie chciało zajrzeć zanim zaczęliście mnie jechać, to była jedna realizacja. I nie mówię wcale o ścieżce po przeciwnej stronie ulicy.
po prawej był normalny pas, ale na części jego długości wybudowali ścieżkę rowerową, a na części miejsca postojowe.


@Wozyack: No nie bardzo idzie to stwierdzić ani po mapach ani po zdjęciu
do którego jak widać nawet Wam się nie chciało zajrzeć zanim zaczęliście mnie jechać,


@Iudex: odnoszę się do tego co tu piszesz i co tu wrzucasz , w podlinkowanym tekście jest zdjęcie z którego wynika tyle co nic. Tu wrzucasz zdjęcie korka które, co wynika z obrazka, spowodowane jest wyznaczeniem miejsc pakringowych na jezdni a nie ścieżki rowerowej

Otóż przed tą zmianą samochody i tramwaje jeździły osobno, sprawdź może dobrze zanim
@Iudex: Aha, pominąłem ten tekst 'źródłowy' gdzie opisujesz swoje zdjęcie dopasowane pod twoją tezę. Dziwne, że nie wziąłem tego za pewnik.
Kij z tym, że z jednego i z drugiego zdjęcia wynika coś zupełnie innego i pokazany korek jest spowodowany przez wydzielenie miejsc parkingowych na jezdni. Winna ścieżka po drugiej stronie ulicy, a nie zatoczka na 10 aut po której normalnie szedłby płynny ruch ale ktoś postanowił zadowolić parkujących.
Ten fragment