Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego trochę śmieszkoszwego wpisu w sprawie tramwajów i felernej ścieżki na Jedności/Poniatowskiego, to dziś na poważnie.

To jest naprawdę #!$%@? absurd. Zdjęcie z dziś ok 7:40. Korek jest na całej długości tego odcinka od skrzyżowania ze Słowiańską do skrzyżowania z Prusa. Tramwaje stoją. Samochody też stoją w jeszcze dłuższych korkach, no bo stoją razem z tramwajami. Dalej jest wydzielone torowisko. Wcześniej jest wydzielone torowisko. Ale tu musi być wydzielona ścieżka, handluj z tym.

Nie wiem jak to skomentować, współczuję ludziom, którzy codziennie muszą w stać w korku przez nic innego jak debili.

#wroclaw #mpkwroclaw
Iudex - Nawiązując do mojego trochę śmieszkoszwego wpisu w sprawie tramwajów i felern...

źródło: 426382554_946670320354353_8611753837693986723_n

Pobierz
  • 57
Czyli nie wiesz, nie znasz miasta, ale będziesz na podstawie Google maps mówił że ktoś kłamie?


@Darth_Gohan: a przeczytasz wreszcie że zrozumienie do czego odnosiła się moja wypowiedź i wizytach w mieście?

mnie obchodzi że jest tam parking


@Darth_Gohan: nic, albo parking albo pas jezdni. Wybieraj. Jak cię nie obchodzi to nie narzekaj
@ATAT-2: A Ty zrozumiesz ziom o co chodziło z pytaniem jak często jesteś we Wrocławiu?

Tylko i wyłącznie o to, że nie mając zupełnie pojęcia o co w tym miejscu chodzi mówisz innym, że przecież jest dobrze i co za problem.

.>nic, albo parking albo pas jezdni. Wybieraj. Jak cię nie obchodzi to nie narzekaj
Czy rozumiesz, że mieszkańcy miasta i większość normalnych ludzi mówiła, żeby wywalić te miejsca parkingowe i
@ATAT-2 Zrozum to wreszcie, bo masz problemy z odbiorem podstawowych informacji:
1. Nie mówimy o sciezce po drugiej stronie ulicy
2. Miejsca parkingowe zostały wyrzucone z zatoczki na jezdnię
3. Stało się to przy okazji reorganizacji ruchu w okolicy, m. in. pod ścieżkę w dalszej części ulicy
4. Nie jest mowa o tym czy samochody powinny mieć parking
5. Mowa jest o tym co powinno mieć priorytet w infrastrukturze: tramwaj czy rower.
Czy rozumiesz, że mieszkańcy miasta i większość normalnych ludzi mówiła, żeby wywalić te miejsca parkingowe i tam puścić drogę rowerowa tylko urzędnicy z aktywistami stwierdzili ze


@Darth_Gohan: poprzyj te słowa czymkolwiek proszę. Jakieś źródło? Ankiety? Cokolwiek oprócz twojego widzimisię?
@Iudex: a ty zrozumiesz wreszcie że już ze 4 razy napisałem że dwie ścieżki dla rowerów w tym miejscu są konoketnke bez sensu? Raz po raz ta informacja cie omija?

Ale nie zmienia to faktu że przy aktualnej organizacji (tak ponownie, nie przemyślanej) to parkingi zabierają pas do jazdy i w katwy i tani sposób można by to w kilka godzin rozwiązać?
@ATAT-2 Jak tam chciałbyś poprowadzić jedną ścieżkę rowerową w dwóch kierunkach?

A samo usunięcie tych miejsc parkingowych nie rozwiąże problemu, bo po 100 metrach od miejsca gdzie zrobiłem zdjęcie zaczyna się ścieżka, która generuje problem. I teraz uwaga: zdjecie dodałem, żeby pokazać po prostu długość korka, a nie ścieżkę czy nne elementy infrastruktury.
Jak tam chciałbyś poprowadzić jedną ścieżkę rowerową w dwóch kierunkach?


@Iudex: jedna ścieżka rowerowa może obsługiwać oba kierunki, wszędzie to tak działa. Od kiedy potrzehuejsz dwóch oddzielnych?
@ATAT-2 Nie mam do Ciebie więcej pytań człowieku xD

Absolutnie wszystko co piszesz jest oderwane od kontekstu tej konkretnej lokalizacji. Żeby nie powiedzieć oderwane od czegokolwiek.
@ATAT-2 Sorry, ale co ja mam ci szukać? Postów pod wpisami Jacka Sutryka? Wpisy z rady osiedla? No sorry, ale nawet tutaj widzisz, że ludzie piszą jaka to głupota.

Do tego co napisał @Iudex
Jedna ścieżka rowerowa nie może obsługiwać kierunku w obie strony jeśli jest tak wąska jak tam. Czy Ty rozumiesz, że ścieżki musza spełniać określone standardy?
Do tego powiedz mi jak chcesz rzucić tam ścieżke rowerowa dwustronna jak jeszcze
Nie mam do Ciebie więcej pytań człowieku xD


@Iudex: no to może nie zadawaj nowych tylko odnoś się do tych które odpowiadam? Bo ostatnio dziwiłes się jak ścieżka rowerowa może być dwukierunkowa a po moim wyjaśnieniu nagle 'nie masz więcej pytań xD'
Rozwiń więc proszę - twierdzisz że się mylę w tej tezie i ścieżki rowerowe mogą sluzyc ruchowi jedynie w jednym kierunku?
Sorry, ale co ja mam ci szukać


@Darth_Gohan: 'większość mieszkańców opowiedziała się za budową ścieżki rowerowej na tym odcinku, nie będę szukać źródła ale tak było'

Do tego co napisał @Iudex

Jedna ścieżka rowerowa nie może obsługiwać kierunku w obie strony jeśli jest tak wąska jak tam. Czy Ty rozumiesz, że ścieżki musza spełniać określone standardy?

Nom, musi mieć całe dwa metry szerokości. Czyli zapewne tyle co ma ta po prawej
@ATAT-2: Ty jesteś głupi? Czy po prostu składasz literki i nie rozumiesz co z nich wynika? Nie masz zielonego pojęcia ile ma tam ścieżka ale ciul powiesz, że spełnia założenia.

Nom, musi mieć całe dwa metry szerokości. Czyli zapewne tyle co ma ta po prawej stronie.


A nawet jeśli by zabrali chodnik w tamtym miejscu i zrobili ścieżkę weź popatrz na mapę i powiedz mi potem jak ma być poprowadzona dalej
Ty widzę naprawdę jesteś za głupi żeby zrozumieć,


@Darth_Gohan:

Ty jesteś głupi?


@Darth_Gohan: Ty za to bardzo elokwentny w dyskusjach gdzie ktoś jednak nie przyklaskuje Twojemu zdaniu.

nieistotne jak wygląda dyskusja Rady Osiedla.


@Darth_Gohan: A to teraz Rada osiedla jest wyrocznią na temat infrastruktury drogowej xD ? Może niech ksiądz zdecyduje?
Jak się tak martwisz o zdanie ludzi to spytaj kierowców czy są za likwidacją tych kilkunastu miejsc parkingowych.
@ATAT-2: Dobra szkoda mi klawiaturę na kogoś kto zwyczajnie NIE ROZUMEI co się do niego pisze.

Pisał do ciebie @Iudex @Ogau czy ja. Masz w dupie co czytasz więc trudno. Nie chce mi się kłócić z baranem.

Wiem jak wygląda standardowa ściezka rowerowa, wiem jak wygląda szeroka, widze na zdjęciu i samochody i tą ścieżkę. Wystarczy kilka szarych komórek żeby wiedzieć czy jest wąska czy jednak ma 2m.


No to rusz
@Darth_Gohan: xD
Ogólnie cały twój wpis i obrażanie mnie opiera się o tezę 'nie znasz Wrocławia, nie masz prawa o nim pisać!!!'
Pomijasz wszystkie moje argumenty, jak co konstruktywnie odpowiadam to nagle ignorujesz temat dyskusji, raz po raz wzywasz swoje kółko adoracji zeby cie wspierali.

Żyj sobie dalej w swoim świecie