Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mieszkanie z rodzicami na wiosce lvl 22, mając pracę zdalną 10k brutto + premie, mam dobry kontakt z rodzicami i ich wsparcie, nie przywalają się do mnie w żaden sposób, mam wolność, światłowód, dom 150m2 z ogrodem. Całkiem blisko miasto (kilka km), blisko sklep typu biedronka. Rodzice szanują pracę i nie przeszkadzają mi w niej.

Dokładam się do rachunków, pomagam w obowiązkach, przy bieżących sprawach etc.

Nie ma mnie też często w domu bo jeżdżę na kilka dni w różne miejsca, mam też w planach spróbować pomieszkać za granicą na kilka tygodni - miesięcy.

Jestem w kierunku na ten moment pozostania na wiosce, ale pomyślałem, że zapytam Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyprowadzka #mieszkanie #rodzice #pieniadze #wyprowadzka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Co byście robili w takiej sytuacji? (luźno sobie rozważam)

  • Mieszkanie z rodzicami 63.7% (58)
  • Wyprowadzka od rodziców 36.3% (33)

Oddanych głosów: 91

  • 16
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm teraz to Ty się przywalasz xD pomagam przy tak naprawdę wszystkim, koszenie, odśnieżanie, mamy małe pole więc wszystko co z tym związane, drobne naprawy z ojcem, mamusi na zakupy, przy obiadku etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz
teraz to Ty się przywalasz xD pomagam przy tak naprawdę wszystkim, koszenie, odśnieżanie, mamy małe pole więc wszystko co z tym związane, drobne naprawy z ojcem, mamusi na zakupy, przy obiadku etc. (


@mirko_anonim: nic nie robisz - w sensie, ze nie masz zycia = nie przywalaja sie, bo nic nie robisz.
Caly dzien latasz na pasku u nich zamiast zapraszac znajomych, robic projekty albo sciagac czorty i z nimi wachac
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Powtórzę to co pisałem wcześniej na anonimach: jest OK podejmować decyzje w życiu i jak ci się podoba to nie musisz szukać zewnętrznej walidacji od randomów z neta ;-)

@programista15cm z kolei to przykład szukania walidacji przez deprecjonowanie wyborów i tworzenie sobie chochoła jakie to z ciebie dziecko albo coś tam coś tam, prawdziwym mężczyzną (człowiekiem albo kimkolwiek innym co pasuje akurat do narracji) będziesz dopiero jak zrobisz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wiem o co pijesz do konca, ale mieszkajac z rodzicami i robiac u nich panszczyzne kilkanascie h w tygodniu ciezko nazwac Cie dorosla niezalezna mentalnie i gospodarczo jednostka.

Nie jestes w takim scenariuszu odpowiedzialny za wiele rzeczy, a zamiast robic swoje projekty, swoj rozwoj, swoje relacje rozwijac i pielegnowac to kosisz trawe..
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ale dużo tu przegrywow, którzy zapewnie zazdrosna relacji z rodzicami i sytuacji. Cisna pewnie wynajem, lub matka suszy głowę, więc wyzywają się na OPie. Jak jest dobrze, to siedz u rodziców :) a i praca za granicą fajna sprawa, bo spróbujesz innej perspektywy i zawsze możesz wrócić. Pomyślności!

  • Odpowiedz
Ale dużo tu przegrywow, którzy zapewnie zazdrosna relacji z rodzicami i sytuacji. Cisna pewnie wynajem, lub matka suszy głowę, więc wyzywają się na OPie.


@mirko_anonim: mozesz siedziec nawet u ksiecia persji, ale jak nie jestes u siebie to nie decydujesz o wielu rzeczach i nie przeskoczysz tego
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @programista15cm: będąc na wynajmnie tym bardziej nie masz wpłwu na wiele rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nie mówiąc o tym że kredyciarzy często blokuje spółdzielnia czy umowa depeloperska żeby nie robili poprawek po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz