Wpis z mikrobloga

Studium zwyrodnialstwa
Dorosła, stara baba znęca się nad 4 latkiem.
Ja się pytam, gdzie to się mieści w skali studium zwyrodnialstwa? Tak bliżej 1 (bo na pewno nie 0) czy 10?
Dlaczego ja się pytam, pedofilia jest permanentnie, bezdyskusyjnie zła, a poniżanie, zastraszanie dziecka już nie?
Co jeżeli w późniejszym czasie ten 4 latek będzie miał problemy z agresją, nauką, przystosowaniem się do ludzi?
Albo z czasem zacznie ćpać, pić?
Wtedy już wejdą inne organa "naprawcze" policja, MONAR, itp.

Dlaczego jak dorosły doznaje mobbingu, to idzie na L4, rzuca pracę, a tutaj to tak jakby problem był, ale mniejszy?
Dlaczego tyle przedszkolanek wykazuje takie sadystyczne skłonności wobec dzeci? Bo to już któryś raz na przestrzeni 12 miesięcy. #pytanie #edukacja #szkola #dzieci #wychowanie #psychologia #depresja #nerwica #trauma #rozowepaski #logikarozowychpaskow ? -> bo ona jest już starą prukwą i nic dobrego ją już nie czeka? #pytanie
I wreszcie - jaki przekaz o świecie dostał ten młody człowiek? Nie warto ufać innym, być odpowiedzialnym obywatelem, który będzie przyczyniał się do dobra innych?
Zresztą w Polsce to nie funkcjonuje. Tutaj każdy i tak myśli o swoim czubie nosa, w myśl ukochanego w Polsce indywidualizmu.

Tak sie wczoraj wk..łem, że zasnąć nie mogłem. I przypominały mi się moje "wojaże" z paniami po, rzekomo, przeszkoleniu pedagogicznym. #feels

TUTAJ LINK do materiału:

https://uwaga.tvn.pl/reportaze/co-to-kurduplu-wstrzasajace-nagrania-z-przedszkola-na-mazowszu-st7758263
jakismadrynickpolacinsku - Studium zwyrodnialstwa
Dorosła, stara baba znęca się nad 4...

źródło: uwaga

Pobierz