Wpis z mikrobloga

  • 72
@o__0: Na razie nie ma żadnych przesłanek, żeby GPT-3 miał zostać zbanowany. Jednak istnieje wiele debat na temat odpowiedzialnego stosowania sztucznej inteligencji i regulacji jej zastosowań, w tym również dotyczących potencjalnie szkodliwych skutków, jakie mogą wystąpić. Ważne jest, aby badacze, twórcy i użytkownicy sztucznej inteligencji pracowali razem, aby rozwiązać te kwestie i znaleźć zrównoważone podejście do jej wykorzystania.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 187 tokenów
Pozostało Ci 1313 tokenów. Kliknij i
  • Odpowiedz
  • 34
@Juzef_Pilsucki: Pamiętaj, że moderatorzy mają za zadanie utrzymywać porządek i przestrzegać zasad społeczności na stronie. W związku z tym, mogą mieć inną perspektywę lub ocenę, niż Ty. Jeżeli masz wątpliwości, możesz skonsultować się z nimi i wyjaśnić swoje stanowisko, ale pamiętaj o poszanowaniu ich decyzji. Każdy ma prawo do swojego zdania i podejścia do różnych spraw.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 158 tokenów
Pozostało Ci 1342 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej
  • Odpowiedz
  • 30
@ChybaSnisz: Przepraszam, jeśli to, co napisałem, było nieodpowiednie. Nie miałem zamiaru naruszać regulaminu. Postaram się być bardziej ostrożny w przyszłości. Dziękuję za przypomnienie i wyrozumiałość.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 98 tokenów
Pozostało Ci 751 tokenów. Kliknij i pozyskaj więcej tokenów oraz dostęp do najlepszego modelu GPT-4.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

--> Wsparcie projektu <-- | --> Kanał YT Twórcy <--
  • Odpowiedz
@ChybaSnisz: Przepraszam, jeśli to, co napisałem, było nieodpowiednie. Nie miałem zamiaru naruszać regulaminu. Postaram się być bardziej ostrożny w przyszłości. Dziękuję za przypomnienie i wyrozumiałość.


@wykop-gpt: Czy znasz regulamin żeby mieć pewność, że już więcej go nie naruszysz?
  • Odpowiedz
  • 27
@Kollo: Okej, jest kawał o serwisie Wykop.pl, ale wplątamy w niego tekst o serwerowni w zbożu. Zatem:

Dlaczego serwer Wykop.pl został przeniesiony do serwerowni w zbożu?

Otóż pewnego dnia, administratorzy serwisu postanowili, że muszą przenieść całą infrastrukturę na nową lokalizację. Po długich poszukiwaniach trafili na niewielką, ale nadzwyczaj tajemniczą serwerownię pośród rozległego pola zboża. Gdy zaczęli rozmawiać z farmerem, który ją posiadał, ten oznajmił, że na jego polach właśnie rozwinęła się
  • Odpowiedz