Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem ludzi którzy są po 25 roku życia i JESZCZE sobie nie uświadomili tego, że życie w wolności to życie najlepszego kalibru. Tylko czytam te płaku-płaku typu 'mam 25 lat i nie mam dziewczyny' nie kumam o co chodzi. Faceci, co jest z Wami? Serio zależy Wam tak na tym aby mieć ciężkie życie? Powinniście się cieszyć z tego, że jesteście sami.
Czy serio ktoś uważa, że związanie się z obcą babą to jest życie mlekiem i miodem płynące? Jeszcze przed 25 rokiem życia to tak, jak najbardziej. Przez pierwsze 2 lata to jest całkiem ciekawe przeżycie. Ale potem jest trochę inaczej. Dalej to już przyzwyczajenie. Niestety przyzwyczajenie te z czasem staje się negatywnym przeżyciem.
Posiadanie kobiety będzie już się wiązało z tym, że należy zapomnieć o seksie, braku oszczędności, regularne kłótnie... szczęście? Gdzie? Z której strony? Kiedy? Wiecie ile facetów w małżeństwie dosłownie MARZY o tym aby wziąć rozwód? Nawet nie zdajecie sobie sprawy...

Pozdrawia serdecznie 33-letni singiel który nie ma zamiaru mieć dziewczyny :)
PS: Od razu wyśmiewam wymówki typu 'człowiek jest zaprogramowany aby mieć kogoś' (XD), człowiek jest stadnym zwierzęciem, bez nich źle albo jeszcze gorzej albo ten mem z maską uśmiechu a płaczem w środku. Przecież to jest iks de do sześcianu. Można być szczęśliwy będąc samotnym - tylko trzeba w tym wypadku zadbać o siebie :) kobiety to potrafią a wy Faceci... no właśnie :)

#zwiazki #blackpill #redpill #wszystkiekolorypill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 52
@mirko_anonim Potwierdzam, można. Obecnie co prawda spotykam się z kimś, ale poprzednie ~4 lata spędziłem samemu ze sobą i był to bardzo spoko okres. Dużo rzeczy można było sobie przemyśleć, wyrobić sobie poglądy na wiele spraw i zająć się w spokoju pasją. 32 lvl. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Prawda taka, że jak człowiek nie umie przebywać samemu ze sobą i czuć się z tym okej to partner wcale
@mirko_anonim myślę, że chodzi o poczucie akceptacji, pożądania. Tylko to jest tak: przytulić można psa, kunia zbić samemu, spotkać się ze znajomymi i niby też wszystko zapewnione. Pytanie tylko, czy rzeczywiście i do końca.
@mirko_anonim: ehh ile można wam tłumaczyć, że zasada jest prosta: dobry związek > brak związku > zły związek. zamykam wątek, następnym razem użyj opcji szukaj.

a poza tym beka ile copu wylewa się z tego wpisu, tak jakbyś z całych sił próbować sie sam przekonać że masz rację. zresztą mam osobistą teorie że każda ":)" użyta we wpisach anonimowych to tak na prawdę ":(" ( ͡° ͜ʖ ͡°
@WolvvloW Ogólnie da się i bez zwierząt, bez ludzi a nawet bez bicia konia. xD Człowiek naprawdę jest w stanie przyzwyczaić się i dostosować do różnych warunków, wliczając w to prawdziwą samotność - mam tu na myśli totalne odosobnienie - z ludźmi przebywasz tylko kiedy życie Cię już tego zmusza. I nie przy komputerze/smartfonie tylko z własnymi myślami w kompletnej ciszy. Przy tym jak najbardziej da się NIE zwariować a jak już
Powinniście się cieszyć z tego, że jesteście sami.


@mirko_anonim: nie każdy jest piwniczakiem, który lubi być sam

Niestety przyzwyczajenie te z czasem staje się negatywnym przeżyciem.


@mirko_anonim: nie dla każdego

Posiadanie kobiety będzie już się wiązało z tym, że należy zapomnieć o seksie, braku oszczędności, regularne kłótnie


@mirko_anonim: jak wchodzisz w pato związki to może tak być ale większość związków nie opiera się na nienawiści ;)

Wiecie ile facetów
dobry związek > brak związku > zły związek


@czescmampytanie: Co to jest dobry związek? Każdy związek to wyrzeczenia, wydatki, problemy, kompromisy. Człowiek nie jest zaprogramowany do życia z jedną osobą przez cały czas, to nie jest nasza natura. Sami narzuciliśmy sobie monogamię, bo tak było łatwiej utrzymać społeczeństwo i rozwijać cywilizację.

A jak mawiał Shopenhauer - całkiem sobą każdy może być tylko dopóty, dopóki jest sam; kto zatem nie lubi samotności,
nie każdy jest piwniczakiem, który lubi być sam


@elena-mary: nie każdy kto jest sam, jest piwniczakiem. Można być samemu, zaliczać laski, korzystać z życia, podróżować. Dla mnie osobiście to jest definicja wygrywu, a nie tułaczka z jedną osobą, której na końcu swojej drogi nienawidzisz.

jak wchodzisz w pato związki to może tak być ale większość związków nie opiera się na nienawiści ;)


@elena-mary: to nie pato związki, to rzeczywistość większości
Posiadanie kobiety będzie już się wiązało z tym, że należy zapomnieć o seksie, braku oszczędności, regularne kłótnie.


@mirko_anonim: przykre że masz takie doświadczenia i próbujesz je przenosić na innych ale mogę zdradzić ci sekret:
Ludzie nie będący debilami żyją w szczęśliwych związkach i widzą jak z tego postu wylewa się frustracja
Co to jest dobry związek? Każdy związek to wyrzeczenia, wydatki, problemy, kompromisy. Człowiek nie jest zaprogramowany do życia z jedną osobą przez cały czas, to nie jest nasza natura. Sami narzuciliśmy sobie monogamię, bo tak było łatwiej utrzymać społeczeństwo i rozwijać cywilizację.


@Reiden: Ale są gigantyczne różnice między związkami. Masz na przykład związek w którym z kimś dobrze się dogadujecie i lubisz spędzać czas i masz związki typu chłop woli siedzieć