Wpis z mikrobloga

Tak pójdą do rozum do głowy i wsadza waszych małomiasteczkowych wsiurow żeby rządzili u nich. Wiedząc ze z roku na rok więcej was przyjeżdża żyć miedzy nich. ¯\(ツ)/¯


@01100011011010000110000101101101: Nie no, zarzuty wobec prezydentów Krakowa, Wrocławia czy Gdańska są całkiem uzasadnione. Tym bardziej, że Adamowicz stworzył układ de facto mafijny, a to jego pogrobowcy, którzy się podpięli pod jego śmierć.
  • Odpowiedz
Widocznie i z tymi wadami są lepsi niż pisowskie kmioty. ¯\(ツ)/¯


@01100011011010000110000101101101: Tak naprawdę na szczeblu lokalnym PIS i tak nie był tak mocny więc nie robiłbym nawet takiej opcji "albo oni, albo my". Było wielu lepszych kandydatów, ale obecni wygrali de facto dzięki elektoratowi PIS dając pieniądze samorządowe dla biskupów i dbając o poparcie starszych.
  • Odpowiedz
@waro: Pytanie nie do mnie, ale cenię Warszawę za bardzo dobrą, tanią komunikację miejską, sprawne działanie urzędów, monitoring. Tak szczerze to nie wiem co jest nie tak z Trzaskowskim. Co prawda wyprowadziłam się z Warszawy, ale dalej spędzam tutaj 2 dni w tygodniu.
  • Odpowiedz
@Zamaloczasunalogin: W Wawie jest super git wszystko, szkoda tylko ze radni z Bemowa i Pragi czy przereklamowanego Ursusu maja tak zajebiste kontakty z prezydentem, ze wszystko jest przegłosowywane pod ich widzimisie.

Przykladowo wedlug ostatnich badan statyystyczny wyszlo, że 3 linia metra na Pragę jest zbędna i że zamiast tego większe korzyści mieliby mieszkańcy Tarchomina czy Białołęki gdyby najpierw powstala tam nowa linia metra, gdzie przepustowosc mieszkancow jest wyraznie wieksza. Trzaskowski mial
  • Odpowiedz
Tak szczerze to nie wiem co jest nie tak z Trzaskowskim


@peszek_leszek: Co jest nie tak z Rafałkiem?

- nie ma za grosz poczucia estetyki przestrzeni miejskiej
- komunikację miejską rysuje palcem po mapie
- w dupie ma planowanie przestrzenne
- w dupie ma też mieszkalnictwo komunalne
- bezsensowna obrona Okęcia
- ociąga się z realizacją potrzebnych inwestycji
  • Odpowiedz