Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 198
jakbym miał kupować, to w życiu żadnego "smart" gówna z aplikacjami itp.

to ma być monitor grzecznie wyświetlający wszystko, co mu się karze, a nie gówno, które może odmówić wyświetlania czegoś z jakichś serwisów, bo mu się nie podoba.


@bukszpryt: Niestety się nie da, pod tym kątem z mojego punktu widzenia jako użytkownika jest straszny regres. Chcesz po prostu wyświetlić obraz puszczony przez hdmi i żeby to zrobić musisz klikać jakieś
@rKle: Nigdy nie było, to czysto sentymentalne założenie. 30 lat temu sony na tle OTVC Neptun, Jowisz czy Diory było jak Mercedes w porównaniu do Fiata 125p.
To koncern jak kazdy inny, liczy sie zysk.
@slackware707 plazmy wracają podczas gdy można kupić lepszego pod każdym względem oleda?

Nawet najtańszy OLED lg a1 jest 4 jaśniejszy od najjaśniejszej plazmy która by musiała stać w idealnie ciemnym pomieszczeniu bo w jasnym pomieszczeniu plazmy nie mają czerni.
@slackware707 plazmy wracają podczas gdy można kupić lepszego pod każdym względem oleda?

Nawet najtańszy OLED lg a1 jest 4 jaśniejszy od najjaśniejszej plazmy która by musiała stać w idealnie ciemnym pomieszczeniu bo w jasnym pomieszczeniu plazmy nie mają czerni.
Też mam Sony ze Smart TV i kolejnego Sony nie kupię, telewizorów ze smartem też będę unikał. W swoim telewizorze wyłączyłem wszystkie możliwe Smart funkcje i odinstalowałem wszystkie aplikacje, a nadal mam problem z obsługą urządzenia. Wszystko muli, przełączenie wyświetlanego portu HDMI na inny trwa często dosłownie 15minut, użycie jakiejkolwiek funkcji telewizora typu automatyczny wyłącznik to 5 minut klikania - dlatego staram się tylko używać guzików od głośności. Jednym słowem dramat.

Mam
Kiedyś się używało KODI i wszystko do strimingu było. Ale nie wiem czy jeszcze to działa.


@Variv: działa, mam na TV zainstalowane. TV od Sony.
Też mam Sony ze Smart TV i kolejnego Sony nie kupię, telewizorów ze smartem też będę unikał. W swoim telewizorze wyłączyłem wszystkie możliwe Smart funkcje i odinstalowałem wszystkie aplikacje, a nadal mam problem z obsługą urządzenia. Wszystko muli, przełączenie wyświetlanego portu HDMI na inny trwa często dosłownie 15minut, użycie jakiejkolwiek funkcji telewizora typu automatyczny wyłącznik to 5 minut klikania - dlatego staram się tylko używać guzików od głośności. Jednym słowem dramat.


@