Wpis z mikrobloga

Kilka razy w ostatnim czasie na tablicy FB pojawily mi się zdjęcia z sesji ciążowej znajomych oraz ich żon i ugh, powiem wam, że o ile sens robienia takich zdjęć dla siebie czy najbliższej rodziny na pamiątkę jeszcze jestem w stanie zrozumieć, to wrzucanie ich publicznie na FB już tak nieco mniej. Jakoś estetyka takich zdjęć jest dla mnie odrzucają. Foty półnagiej baby z bebzunem ciążowym obejmowanej przez faceta stojącego w samych spodniach, który wygląda jakby #!$%@?ł z planu teledysku "Sandu Ciorba - Dalibomba" wydają się być raczej mega kiczowe i w życiu bym czegoś takiego nie udostępniał publicznie.
#ciaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
RobieZdrowaZupke - Kilka razy w ostatnim czasie na tablicy FB pojawily mi się zdjęcia...

źródło: maternity-pregnancy-photoshoot-London

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
(...) nie jest dla nich ale dla innych, dla spełnienia misji w której nie chcą uczestniczyć ale presja społeczna ich do tego zmusza więc #!$%@?ą się w ten trend.

@eskejper to tak samo jak wesela na 100-200 osób xD
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: nie mają pomysłu na coś innego a i płynący z nurtem trendów fotograf z gatunku kupiłę-lustrzanke-jestę-fotografę nie umie wykrzesać z siebie nic kreatywnego. pół biedy jak rodzice dobrze wyglądają, gorzej jak oboje wylewają się z tych dżinów.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: wydali siope na fotografa który zrobił artystyczne zdjęcie, są z tego dumni, ale fakt, lepiej fame MMA obejrzeć albo srającego kota i się zesrac na to że ktoś tworzy rodzinę xd
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke:
Przecież ludzie teraz już wszystko wrzucają do internetu- życie, rodzinę, wakacje, domy i dosłownie każdą minutę swojego życia. Ludzie to idioci i jeszcze z kompleksami i silną potrzebą bycia docenionym przez innych ludzi. Dlatego obecnie facebook, instagram i tiktok to jest śmieciarnia zdjęciowa i licytacja ludzi kto ma lepsze życie, ładniejsze dzieci, lepiej płatną pracę, droższy samochód i tak dalej. Ludziom nie wystarczy, że pochwalą się rodzinom i znajomym bo
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: mnie kilka znajomuch zapytalo czemu nie wrzuce na fb zdjec ze slubu xD albo czemu sie jie ustawie na profilowym w bialej sukience.
Jakos argument ze uwazam, ze to zbyt prywatne oraz to, ze robie w zyciu inne rzeczy niz jestwm tylko zona nie przekonuje xD
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: mnie tam zawsze śmieszy, jak na tych ujęciach jest wymalowana i wystrojona baba, a obok niej chuop najczęściej w spranych jeansach i koszulce z croppa since 2013. Ale nie narzekam, taki content to moje fejsbuniowe guilty pleasure, do tego te „twórcze” opisy mmm poezja
  • Odpowiedz
  • 0
@RobieZdrowaZupke: miałem taką sesję. No prawie taką, bo jednak byliśmy w pełni ubrani. Po co to zrobiliśmy? Oczywiście, że po części dla atencji, ale też dlatego aby ogólnie poinformować dalszych znajomych, że będzie dzidzia. A same zdjęcia też są bardzo fajną pamiątką i teraz po czasie to nawet żałujemy, że nie zrobiliśmy ich więcej.
  • Odpowiedz