Wpis z mikrobloga

@Davidozz: kolejny tik-tokowe śmieć co włożył kurtkę po ojcu, rozczochrał kłaki i gra bezdomnego/ćpuna/ chorego psychicznie. Typiara nawet się nie postarała żeby zrobić coś z cerą, #!$%@?ć twarz węglem, no cokolwiek. Z drugiej strony to Ameryka, tam łykają każde takie gówno i "śmieszne filmiki" więc nawet szkoda się starać.
@krzaczor93: tego że problem bezdomności jest tam bardzo duży to nie neguje- samo, coroczne opłacenie podatku od nieruchomości potrafi sprawić że wystarczy chwila braku płynności finansowej i lądujesz pod mostem. To że pewnie jakichś prawdzich bezdomnych łapie na kamerę też nie wykluczam, ale laska jest akurat wybitnie podstawiona pod wiralową wrzutkę, która z pewnością zrobi im wyjątkowe zasięgi.
@Davidozz akurat ten profil pokazuje różnych bezdomnych i głównie kobiety (jakiś fetysz twórcy xd?). Skala bezdomności w USA jest duuuża i jakoś jest tam od #!$%@? babek (i to niektórych serio całkiem ładnych) co żyją na ulicy a nie ma kolejki chłopów z pieniędzmi w łapie. Większość pewnie z nich uzależniona od opiodów i innych gówien. Oczywiście w komentarzach zawsze znajdą się spermiarze gotowi przyjąć pod dach ćpunke
@whatsup666 słyszałem u jakiegoś twórcy, że tam będąc całkowicie samotnym i tak mieszkasz na ulicy nawet jeśli pracujesz na pełen etat np. jako kelnerka bo nie stać cie na wynajem. U nas to chociaż da się za tą minimalną godnie wegetować wynajmując pokój
Nie wiem po co te treści typu fake and gay, bezdomność nie jest uwarunkowana urodą czy wiekiem, czasem właśnie młodzi ludzie lądują na bruku a nie stare zniszczone chlaniem żule, tu np jest jakaś młoda bezdomna dziewczyna która jest całkiem zadbana i nie wygląda wcale na bezdomną a jednk jest, w stanach takie widoki są częste.

Nie każdy bezdomny czy bezdomna to menel.
Drake1 - Nie wiem po co te treści typu fake and gay, bezdomność nie jest uwarunkowana...