Wpis z mikrobloga

Pani z Partii Razem , ta od słów, że walka o prawa mężczyzn w Polsce to propaganda i nieprzyzwoity lobbing, bo mężczyzni i tak są uprzywilejowani (xD) zaczyna się tłumaczyć. Ale potrzebne jest małe sprostowanie:

Feminizm nie był, nie jest i nie będzie dla mężczyzn.
Feminizm jest wrogi prawom mężczyzn. Feminizm wspiera i generuje dyskryminację mężczyzn.

Feminizm organicznie nienawidzi płci męskiej.

#feminizm #bekazlewactwa #lewackalogika #razem #partiarazem #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #logikarozowychpaskow #polityka
sildenafil - Pani z Partii Razem , ta od słów, że walka o prawa mężczyzn w Polsce to ...

źródło: 1000000309

Pobierz
  • 47
walka o prawa mężczyzn w Polsce to propaganda i nieprzyzwoity lobbing


@sildenafil: Niektórzy też są powodowani zwykłą mizoginią i ogólnym własnym przegrywem, pragnący tylko, aby kobiety miały gorzej, tym samym tylko wycierając sobie mordę prawami mężczyzn, w istocie użalając się nad sobą i łaknąć uwagi. Dalej czekam, az zobaczę od ciebie jakiś przykład pozytywnej walki o prawa.
czyli jest symetria


@Towarzysz_Szmaciak: No są też i takie feministki. Ja za to mam bekę z @sildenafil, że on właśnie jest męskim odpowiednikiem tego, co niby tak ochoczo krytykuje, a jednocześnie kompletnie nie potrafi tego dostrzec xd Tzn może właśnie taki jest jego cel - pokazywać facetom, jak by idiotycznie wyglądała taka feministka w męskiej skórze, by tak nie robili nigdy. Jak tak, to w sumie czapki z głów, skutecznie.
@wstanczyk: A to nie mamy od tego nowo utworzone ministerstwo bez teki? To nie pani Kotula powinna robić coś w sprawie równości? Dlaczego to przeciętny wykopek nagłaśniający dany problem ma dawać przykład ekhm "pozytywnej walki o prawa"? To od czego pani Kotula jest? Bo chyba nie od tego by sobie kasę za nic nierobienie pobierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to nie mamy od tego nowo utworzone ministerstwo bez teki? To nie pani Kotula powinna robić coś w sprawie równości?


@przemyslaw-maczka: Powinna, z resztą uważam ja za fatalną ministrę póki co.

Dlaczego to przeciętny wykopek nagłaśniający dany problem ma dawać przykład ekhm "pozytywnej walki o prawa"?


@przemyslaw-maczka: Ja nie mówię, że powinien. Mówię, że on sobie wyciera mordę walką o prawa mężczyzn, gdy w istocie walczy jedynie o własną
A gdzie @sildenafil nawołuje do odebrania praw kobietom?


@Kalifornix: Zajrzyj w jego profil. Nie będziesz miał żadnych problemów, aby znaleźć takie wpisy. Ba - znajdź jakiś wpis, gdzie on się domaga równych praw dla mężczyzn, a nie tylko odbierania praw kobietom. poczekam.

Wiesz, że to samo można napisać o tobie w tym momencie?


@Kalifornix: No można, ale nie będzie to prawdą xD

Ale spoko, rozumiem że mogłeś się złapać na
@wstanczyk: Od dawna obserwuję i nigdy nie widziałem żeby napisał coś w stylu "hurr durr zabierzmy kobieto prawa". Zawsze robi to samo: opisuje sytuacje mężczyzn i najczęściej porównuje z sytuacją kobiet. To co właśnie napisałeś, jest chochołem, który sam stworzyłeś i teraz go okładasz kijem.

Ale spoko, rozumiem że mogłeś się złapać na to, wielu się łapie. Frustracja tak działa i podsuwa łatwe rozwiązania.


Ahh, protekcjonalizm i projekcja w jednym zdaniu.
Od dawna obserwuję i nigdy nie widziałem żeby napisał coś w stylu "hurr durr zabierzmy kobieto prawa".


@Kalifornix: Powtarzam, to jest pułapka myślowa i manipulacja, może po prostu się złapałeś. Zweryfikować łatwo - zwróć uwagę, czy kiedykolwiek on konstruktywnie podchodzi do tematu, tzn. czy domaga się jakichś praw dla mężczyzn, czy tylko narzeka na to, jak mają źle i domaga się odebrania praw kobietom. Ja mogę c toi mówić, ale jak
Za to każdy facet powinien splunąć siarczystą melą na to, co on robi, bo to zwyczajny szkodnik.


@wstanczyk: wytłumacz mi jedną rzecz, mamy tego typa tutaj którego zdaje się uważasz za męskiego ekstremistę, natomiast damska ekstremistka np Agnieszka Holland która postuluje żeby Ci odebrać czynne prawo wyborcze, jest na medialnym świeczniku. Ale ciebie wkurza typ z wypoku, no gdzie tu logika?
A to gdzie niby wyszukałeś?


@Kalifornix: Ziom powaznie? Wchodz, czytaj: https://wykop.pl/ludzie/sildenafil

ytłumacz mi jedną rzecz, mamy tego typa tutaj którego zdaje się uważasz za męskiego ekstremistę


@Towarzysz_Szmaciak: Nie ekstremistę, a raczej jęczącego o atencję na bycie ofiarą wykopka.

natomiast damska ekstremistka np Agnieszka Holland która postuluje żeby Ci odebrać czynne prawo wyborcze, jest na medialnym świeczniku. Ale ciebie wkurza typ z wypoku, no gdzie tu logika?


@Towarzysz_Szmaciak: Ale whataboutism
@wstanczyk:

Ziom powaznie? Wchodz, czytaj: https://wykop.pl/ludzie/sildenafil


Mówię do ciebie, a spływa jak woda po kaczce. Działalność sildenafila z nam nie od dziś i nie od wczoraj, ale nie widziałem NIGDY, żeby postulował odebranie jakichś praw kobietom. Manipulujesz i rzucasz pozamerytoryczne argumenty:

Powtarzam, to jest pułapka myślowa i manipulacja, może po prostu się złapałeś.


Nie ekstremistę, a raczej jęczącego o atencję na bycie ofiarą wykopka.

Kolejna projekcja.

a i tak tego nie
  • 18
@Kalifornix @Towarzysz_Szmaciak: osoby takie jak @wstanczyk uznają po prostu krytykę przywilejów czy grupy uprzywilejowanej jako atak na tą grupę. A nie ma innej drogi do równości niż wskazywanie palcem przywilejów.

Więc jak najbardziej @wstanczyk kłamie, zresztą klasyczne odsyłanie do profilu zamiast wskazanie konkretnej wypowiedzi tego dowodzi.

Więc podsumowując: nigdy nie postulowałem "odebrania praw kobietom". Po prostu feminiści zrównanie praw mężczyzn i kobiet np. wyrównanie wieku emerytalnego odbierają jako odebranie "praw" kobietom
@wstanczyk: Fajnie jakbyś zaznaczył co masz na myśli mówiąc gdzie chce odebrać prawa kobietom zamiast odsyłać do profilu bo to dość subiektywne i często wiąże się z tym że jak kobiety były przez lata uprzywilejowane w jakiejś pozycji to odbieranie im tego przywileju to nie jest ‚#!$%@? kobietom’. Tak mówi Lewica też.

I sam uważam opa za śliskiego typa, przede wszystkim za jego sympatyzowanie z antymeska konfederacja.

A to że kojarzysz