Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć. Jak sobie poradzić z odrzuceniem? Pracuję z dziewczyną, z którą się widywaliśmy. Podczas ostatniego wyjścia z pracy do klubu zagadał do niej koleś. W przeciwieństwie do mnie on dostał szansę na wyjście na kawę. Jak potem z nią gadałem to powiedziała, że nigdy nie miałem szansy i nie dostanę. Trochę mnie to przygniotło, wiem że życie nie jest sprawiedliwe, ale wydawało mi się że mamy lepszy kontakt. Co zrobić żeby się tym tak nie dobijać? #samotnosc #zwiazki #przegryw #odrzucenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • 5
@mirko_anonim trochę brutalnie, ale dorosnąć. To, że ktoś ci się spodobał i czujesz sympatię, nie znaczy, że dana osoba to odwzajemni. A na pocieszenie wyświechtany tekst: tego kwiatu jest pół światu.
  • Odpowiedz
Jak potem z nią gadałem to powiedziała, że nigdy nie miałem szansy i nie dostanę.


@mirko_anonim: ale to co Ty jej powiedziałeś "aaa XYZ to dostał opcje wyjścia z Panią Wielmożna na kawę a ja to co reeee" xd?

to jest dokładnie to samo jakbyś przy negocjowaniu pensji powiedział "ale ja jestem przekonany ze Marcin z innego działu to ma lepszą kasę, a Marek w innej firmie to już na pewno
Dietetyq - >Jak potem z nią gadałem to powiedziała, że nigdy nie miałem szansy i nie ...

źródło: handsome-young-man-luxury-convertible-car-handsome-young-man-luxury-convertible-car-outdoors-221230641

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja sobie zawsze w takich sytuacjach staram uświadomić, że to całkiem naturalna sprawa. Mi też nie każdy osobnik płci przeciwnej się podoba, nie z każdym mi się dobrze gada itd., więc wolę jak chłop prosto z mostu powie, że nie jest zainteresowany niż jak gra w jakieś gierki i udawanki "bo nie chciał być niemiły". Pomyśl sobie, że tak jest lepiej niż gdyby miała dawać Ci jakieś nadzieje, zgadzać się
  • Odpowiedz