Wpis z mikrobloga

@Borysko_88: oj tam, nie #!$%@? się. Jedyne czego mi brakuje to TVP Kultura, która, przynajmniej swego czasu nadawała fajne koncerty polskich zespołów i niszowe filmy. Oglądam tv najwyżej raz w roku i przeskakując po kanałach widzę przede wszystkim gówna typu Lombard, Trudne Sprawy, discopolo i sport xD
@hacerking: Taka prawda, i to jeszcze zazwyczaj się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś było więcej takich ciekawych programów - pogromcy mitów, jak to jest zrobione itd... Niestety, teraz są złomiarze i inne ukryte prawdy...
Ale zawsze trafiasz na nie w momencie jak już się kończy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@RazdisT: ewentualnie los jest na tyle łaskawy, że trafiłeś na reklamy pomiędzy, więc przełączasz na inny kanał i wracasz na Galileo drugi raz- jak się kończy.
@Borysko_88

>oglądanie telewizji w 2024 roku xD


@Creed-Bratton: #!$%@? się do tego co kto robi w swoim wolnym czasie w jakimkolwiek roku xDxDxD


Ja się #!$%@?ł nie będę, ale serio, też nie czaję jak można mieć mniej niż 40 lat i siedzieć przed tv. W ogóle tego nie czaje w czasach, gdy wszystko jest dostępne ot tak.
Jak to w ogóle wygląda? Siedzicie sobie przed tv i pstrykacie po kanałach aż
@GrammarNazi od kilku lat korzystam praktycznie tylko z platform streamingowych, ale szukanie czegokolwiek w zalewie tego całego gówna jakie się tam znajduje i ułuda dowolności wyboru tak mnie znużyły, że zacząłem oglądać właśnie megahity Polsatu, który mam od niedawna dorzucony jako chyba jedyny kanał ogólny do pakietu ekstraklasowego.
Nawet reklamy cieszą, lepiej się idzie przez nie zorganizować.
Serio zacząłem rozważać wzięcie większej ilości kanałów.
Ja się #!$%@?ł nie będę, ale serio, też nie czaję jak można mieć mniej niż 40 lat i siedzieć przed tv. W ogóle tego nie czaje w czasach, gdy wszystko jest dostępne ot tak.

Jak to w ogóle wygląda? Siedzicie sobie przed tv i pstrykacie po kanałach aż trafi się coś ciekawego?


@GrammarNazi: tak dokładnie tak to wygląda, a z tą dostępnością od tak to też jest #!$%@?, oglądam serial na