Wpis z mikrobloga

Kupiłem Ombre Leather 100 ml za 189 zł na allegro bo dostałem powiadomienie na perfumehubie xD Niby od jakieś zweryfikowanej perfumerii (99,4% pozytywów). Najwyżej jak przyjdzie jakieś gówno to odeślę w cholerę. Pulsujących ten wpis zawołam jak się sytuacja rozwinie.

Przyjmuję zakłady, wyślą czy nie wyślą? #perfumy
anoysath - Kupiłem Ombre Leather 100 ml za 189 zł na allegro bo dostałem powiadomieni...

źródło: temp_file3035034194384541316

Pobierz

wyślo?

  • wyślą 44.2% (575)
  • nie wyślą 55.8% (725)

Oddanych głosów: 1300

  • 25
@anoysath: Ostatnio zdarzały się błędy z programami zintegrowanymi z Allegro przez co zaczytywało automatycznie błędne ceny o północy. Sprzedaliśmy tak rzeczy warte prawie 2k za sztukę, za...5,66zł.

Jedną wycofaliśmy, ale Janusz narobił ambarasu, że zrzucamy na błąd. #!$%@? chciwym w dupę jak nie rozumieją pomyłki, na którą żaden człowiek nie miał wpływu a aplikacja. Dostaniesz oryginał imo.
Przyjmuję zakłady, wyślą czy nie wyślą?


@anoysath: Teoretycznie prawo jest po twojej stronie, zawarliście umowę i to ich sprawa żeby dostarczyć ci towar po umówionej cenie. No ale oni wiedzą że nie pójdziesz do sądu za taką kwotę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja kiedyś tak miałem że kliknąłem przedmiot który (najprawdopodobniej) miał być wart 389zł. a było 89.
Skontaktowali się, że błąd itd. Powiedziałem że rozumiem, ale