Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi
Jadę w takich warunkach 40 km/h ( a i tak czuje ze zrywa przyczepność) ciągnie się za mną sznur aut, co chwila ktoś siedzi mi na dupie i jestem notorycznie wyprzedzany
Przecież to jest jakaś patologia
HlHl - #polskiedrogi 
Jadę w takich warunkach 40 km/h ( a i tak czuje ze zrywa przycz...
  • 225
  • Odpowiedz
@HlHl: w takich warunkach da się jechać szybciej ale trzeba mieć doświadczenie. Dobrze że nie mając doświadczenia trzymasz bezpieczną prędkość.
  • Odpowiedz
  • 137
@HlHl: Normalna droga zimą. Jak nie umiesz przy 40k/h opanowac samochodu w takich warunkach, to przesiadz sie na sanie, albo transport publiczny.
  • Odpowiedz
@Biskupator: no w sumie racja, chciałem się do kogoś #!$%@?ć i wybrałem złą osobę
jestem faszystą bezpiecznej jazdy i wyzwalają we mnie agresję tacy bandyci drogowi którzy nie dadzą człowiekowi w spokoju 30km/h pojechać gdy jest ślisko
  • Odpowiedz
@Zulf ogarnij się i uspokój. Samochód to nie jest coś co ci się należy. A ograniczenie prędkości to nie są dolne widełki.
Udajesz doświadczonego kierowcę? To wiedz, że doświadczony kierowca nie zachowuje się tak infantylnie jak ty.
  • Odpowiedz
@HlHl: jest takie powiedzenie, dostosować prędkość do warunków. Możesz jechać i 20km/h jeśli czujesz że to bezpieczne, nie patrz na innych.
  • Odpowiedz
@Camel665 już lepiej nie kontynuuj, ośmieszasz się tylko bardziej.
W grudniu 2021 szukałeś pierwszego auta, niedawno zrobiłeś prawko.
Masz je 2 lata z hakiem i udajesz doświadczonego kierowcę. Auto z przyczepą cofasz pewnie na parkingu z zamkniętymi oczami, bo to taki banał.
  • Odpowiedz