Wpis z mikrobloga

#polskiedrogi
Jadę w takich warunkach 40 km/h ( a i tak czuje ze zrywa przyczepność) ciągnie się za mną sznur aut, co chwila ktoś siedzi mi na dupie i jestem notorycznie wyprzedzany
Przecież to jest jakaś patologia
HlHl - #polskiedrogi 
Jadę w takich warunkach 40 km/h ( a i tak czuje ze zrywa przycz...
  • 225
  • Odpowiedz
zapiekło co? xP pewnie bili cię w szkole, a w dorosłym życiu jesteś biedakiem xP


@Camel665: Ja #!$%@? XD Chłop ci wypomina że ledwo prawko zdałeś, a ty do niego się zesrałeś że ci zazdrości samochodu za 40k xD #!$%@? chłopie ty nie wiesz czym są pieniądze.

Wstyd i cringe
  • Odpowiedz
@stachuprzytelefonie

@Camel665 coś mi podpowiadało że daleko nie bede musiał scrollować żeby sprawdzić jakim doświadczonym kierowcą jesteś.


To niekoniecznie musi oznaczać ze jakiś świeży kierowca, sam kupując swoje pierwsze auto miałem 6 lat doświadczenia jako kierowca(nie zawodowy, poprostu jazdy autem)
  • Odpowiedz
@HlHl: wczoraj na podhalu jak popadało to i mi mieliło strasznie koła lepiej jechać wolniej i bezpieczniej co z tego że sa odcinki w zime że spokojnie czujesz auto jak zaraz wyskoczy jakiś odcinek i cie zacznie ślizgać
  • Odpowiedz
@HlHl no i dobrze, ale jak widzę takich dzbanów jadących 30/40 km/h gdy nie jest ślisko, droga czysta ośnieżona i tylko na poboczu jest śnieg to mnie to denerwuje. Tak samo idioci, którzy jadą sporo za szybko.
  • Odpowiedz
no ale trąbi ktoś na ciebie? co sie przejmujesz. Oni mają prawo Cie wyprzedzic a Ty masz prawo i obowiazek panowac nad swoim pojazdem. Tylko jak masz dwa pasy to nie jedz lewym...
  • Odpowiedz
@HlHl: Najczęściej ekspertów wyjaśnia czarny lód zimą xD Widzisz jak się pluje w lusterku "Czego ten #!$%@? wlecze się 40kmh skoro śnieg jest tylko na poboczu a droga czysta" i cie agresywnie wyprzedza xD A za 500m mijasz dzbana w rowie xD
Ramboobambo - @HlHl: Najczęściej ekspertów wyjaśnia czarny lód zimą xD Widzisz jak si...
  • Odpowiedz
@HlHl: może nie każdy jedzie szrotem? Ludzie inwestują w lepsze opony, lepsze silniki, lepsze hamulce i nie chcą równać w dół jakiegoś nowicjusza w kia na całorocznych. Nie ma nic złego w bezpiecznej jeździe, sam tutaj na Florydzie jestem wyprzedzany przez młodych, wściekłych, ale w PL jak jeździłem zimą (teraz bym się nie odważył, bo od 3 lat zimuję tam gdzie nie ma śniegu) to zdarzało mi się wyprzedzać tych 30-40kph,
  • Odpowiedz
@radziuxd: ostatnio miałem sytuacje że był lód na drodze przez kilka dni więc wyślizgane tak że żadne opony nie pomagały, a potem nagle śnieżyca tak że nasypało z 20cm śniegu, w ten dzień było sporo wypadków, sam byłem świadkiem jednego jak gość dosłownie przeleciał przez zakręt i #!$%@?ł się w auto znad przeciwka, auto za 150-200k a na lód nic nie pomoże.

Choć znajomy ma 4x4 subaru i mówi że jak
  • Odpowiedz
@HlHl to że Ci zrywa przyczepność. Je znaczy że innym też. W suvie z napędem 4x4 z dobrym ogumieniem można sobie pozwolić na trochę więcej
  • Odpowiedz