Wpis z mikrobloga

Matko, nie da się słuchać tego Mazurka.
- Chcecie sprzedać drewno, bo Polska IKEA...
- Nie, panie redaktorze... (argument)
- Dobra, skończmy z tym drewnem, nie interesuje mnie to. Przejdźmy dalej. Rozliczenie Sejmu, stawiacie barierki...
- Nie, panie redaktorze (argument)...
- Dobra, nie interesuje mnie to. Ja tu chce z Panem merytorycznie, a Pan mi o barierkach tylko...

Jak można być takim bucem i zgrywać niby inteligenta... #rmffm #mazurek #sejm
  • 39
@jafik: przecież ten pajac zawsze taki był.
" nowoczesne" wywiady psia mąć, nigdy go i ten biedrzyckiej z zetki i reszty hołoty nie słuchałem.
Gembarowskiego za takie coś wyje..ali w 2000 z tvp1, teraz to norma.
Nieiwem jak ludzie słuchają tych miernot
lubię posłuchać RMF, bo w miarę normalna stacja


@Neq: najgorsza z możliwych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra to była 20 lat wstecz.
Teraz to zapętlona playlista z niewielką rotacją piosenek puszczanych od x lat.
Wszystkie te ogólnopolskie stacje nie mają podjazdu do lokalnych, które mają o wiele większą elastyczność w przygotowaniu playlist.
Ps. Nie jestem alternatywem, lubię pop, ale wkurza mnie jak nie puszczą Ci 99% piosenek,
@jafik: kiedyś go lubiłem posłuchać... Ale od jakiegoś czasu facetowo coś się rzuciło na dekiel. Zachowuje się jak napuszony być przeświadczony o swojej inteligencji... I jeszcze ci klakierzy w komentarzach: Mazurek znowu miażdży... Ja #!$%@?. Od tego jest dziennikarz żeby miażdżyl ;)
Ale przecież on to specjalnie robi aby wzbudzić negatywne emocje które jak wiemy są dużo silniejsze niż te pozytywne, dzięki temu może wyprowadzić ludzi z równowagi a ci powiedzą coś głupiego albo w przypadku oglądających wyleją swoją frustrację w komentarzu lub na wykopie przez co spełnia się jego misja, Mazurek jest bardzo dobry w technikach manipulacji co było dobrze pokazane w filmiku "Jak unikać manipulacji na przykładzie programu bosaka z mazurkiem
Mazurek to bieda wersja Kuby Wojewódzkiego i jego show, z tym, że w radiu i po prawej stronie. Zrobić show, kontrowersję, wyciągnąć pół wypowiedzi z kontekstu i przerwać gościowi, zrobić klickbajt i narobić wyświetleń. Ten sam przepis, ta sama konwencja. Tomasz Olbratowski, który w radiu wypowiada z dziesięć zdań przez cały dzień, w tym osiem to satyra- jest bardziej obiektywny politycznie oraz bardziej merytoryczny w swoich ocenach codzienności politycznej niż Mazurek.

Ale