Wpis z mikrobloga

  • 1
@girlsjustwannahavefun ja nie tak dawno zamawiałem staremu motorolę moto g31. Ojciec jest z tych ludzi którzy wszystko wiedzą lepiej i bardzo łatwo się #!$%@? a o dziwo na telefon nie narzeka. Prawie czysty android bez zbędnych nakładek, duży ekran amoled z ładnymi kolorkami, można ustawić wielką czcionkę dla słabo widzących.
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Ja ostatnio kupiłem swojej mamie na święta Samsunga M34 - tylko warunek konieczny to był Samsung. Jest on dość spory, ale ładnie chodzi, nawet ok wygląda. Sporo pamięci i dość sporo RAMu, więc nawet mało ogarniętemu użytkownikowi nie powinien zacząć mulić. Kwestia budżetu i preferencji. Jaki obecnie mama ma telefon?
https://www.x-kom.pl/p/1190001-smartfon-telefon-samsung-galaxy-m34-5g-6-128gb-srebrny-120hz-6000mah.html
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: No to ten model polecam. Mojej mamie odpowiada, przyzwyczaiła się, że jest to trochę większy telefon i nawet docenia, że można walnąć większą czcionkę czy coś. Warto mieć też na uwadze, że nie ma kostki do ładowania - szybka ładowarka oryginalna Samsunga kosztuje bodajże 100zł, cały telefon od 15% do 100% ładuje w ok. 1,5h, więc bez szału.
  • Odpowiedz