Wpis z mikrobloga

Amadeusz Ferrari: Ja temu petowi(Alanowi) nigdy nie dam walki za pomawianie mnie o bycie nożownikiem. Jak przeprosi, że mnie pomówił, to możemy usiąść do rozmów. Ma okazję powiedzieć teraz „Dobra, k*rwa, nie wiem jak było. Przepraszam"
Alan Kwieciński: Ja nie przeproszę. Nie wycofam się z tych słów.
.
.
.
Hubert Mściwujewski: To co panowie dogadacie się teraz?

#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Potifara: kurde człowieku tak fajnie się zapowiadałes w zeszłym roku a skończyłeś na byciu psem ferariego, czyli największego farmazona w polskich frikach. Aż żal patrzeć jak nisko upadłeś
  • Odpowiedz
  • 4
@BigBoobs: Przecież ja tutaj dałem tylko to, co padło na programie. Nie dodałem nic od siebie. Nie rozumiem tym samym, czemu uznałeś mnie za czyjegoś psa.
  • Odpowiedz
@Potifara: Hubcioooo, Hubercik - gdzie jesteś, a wiem, że jesteś tutaj gdzieś za rogiem - za to gówniane bezbectwo i brak jaj powinieneś mieć czerwoną kartkę na wystąpienia. Co na uszko podpowiadali, aby walka była? Niech Ci się to wbije raz, a porządnie do głowy - NIKT NIE CHCE OGLADAC ALANA Z AMADEUSZEM. Alan jest tylko dla naszej baseniary Denisowskiej.
  • Odpowiedz
@Potifara: Wiesz coś o jutrzejszej rozprawie zwyrola i dubiela? Przed chwilą na strimie Nitrozyniak wspomniał, że niby jutro jest jakaś rozprawa i najprawdopodobniej wardega ja przegra.
  • Odpowiedz
@ernst-939: słuchaj się tego debila nitro to będziesz nie swoje dziecko wychowywał. Sprawa cywilna w Polsce nie skończy się na jednym posiedzeniu, mlekolak niech tam się do jutuby bandyckiej popłaczę lepiej xD
  • Odpowiedz
@Bigticket: pewnie masz rację co do tej sprawy. A odnośnie płakania to nitro coś płakał, że teraz przez natana, a dokładniej przez to co mówił na aferkach cierpi Natsu i to ona najbardziej obrywa. Niezłe tam mają kółko wzajemnej adoracji.
  • Odpowiedz
@ernst-939: ojojoj biedna e-#!$%@? cierpi bo znów wyszło jakim gównem jest jej chłop. Jak nie kryje pedofila to #!$%@? porobione dupy po ćpanculi. A taki fajny, zasięgowy związek miał być, kasa miała płynąć szerokim strumkeniem. A tu taki #!$%@?. To totalnie wina Natana, nie dubiela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz