Wpis z mikrobloga

Hej, #rozowepaski ! Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z makijażem i potrzebuję waszej pomocy. Mam tę dziecięcą twarz, przez co ludzie często mylą mnie z 15-latka, choć mam już ponad 20 lat. Z tego powodu zawsze unikałam makijażu, obawiając się, że wyglądam jak dziecko z malowaną twarzą xD Teraz jednak coraz bardziej zaczyna mnie to intrygować, zwłaszcza gdy chciałabym wyglądać bardziej elegancko na randkach czy imprezach. Niestety, mam zerowe umiejętności i zerową wiedzę na ten temat.

Czy możecie mi poradzić coś na początek, jeśli chodzi o makijaż oczu i ust? Chciałabym coś prostego, ale jednocześnie efektownego. Czy istnieje możliwość makijażu bez używania podkładów czy innych podobnych produktów? Wydaje mi się, że nie będę czuła się komfortowo z warstwą kremu na twarzy. Proszę również o nic luksusowego, ponieważ tylko eksperymentuję i nie mam na to zbyt wiele pieniędzy (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)
ladylurkini - Hej, #rozowepaski ! Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z makijażem...

źródło: azeo7gZ_460sv

Pobierz
  • 4
@ladylurkini ja najbardziej lubię cienie z Wibo (Rossmann) i eyelinery po taniości. Ogólnie jak się maluje to też nie używam podkładu ani innych podobnych rzeczy bo czuję się jakbym miała brudna twarz XD aaaa no i jak oczy są pomalowane to koniecznie jakąś delikatna kredkę do brwi (też z Wibo~)
Pomadek nie używam ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko lanoline z ziaji, która daje fajny efekt błyszczyka i nawilża