Wpis z mikrobloga

@d264: to zależy do czego. Ja mam N26 i nie narzekam, nawet bym powiedział, że polecam, ale ja w Niemczech ostatnimi czasy cześciej nie jestem niż jestem. Jeżeli pytasz o taki na stałe, to warto to zawrzeć w pytaniu, Jeżeli tak o, żeby mieć konto w banku niemieckim (z niemieckim wszystkim co konieczne do egzystencji), to N26 sie sprawdzi idealnie. Rejestracja obejmuje 21 sekund oczekiwania na linii oraz 37 sekund rozmowy
@d264: powiem Ci, że musiałem sprawdzić, bo nei wiedziałem ʕʔ
Wychodzi na to, że jest określona ilość darmowych wypłat w ciągu miesiąca, potem są opłaty typu 2 ojro. Oczywiście jak wykupisz premium pakiet (jest ich chyba ze 4 do wyboru), to masz za darmo. Ta ograniczona ilość waha się w zależności od kraju od 3 do 8 razy. Jest artykuł poświęcony temu pytaniu, link poniżej:
https://support.n26.com/de-de/zahlungen-ueberweisungen-und-abhebungen/abhebungen/wie-oft-kann-ich-kostenlos-bargeld-abheben
@d264: nie warto być nie zameldowanym tracisz wiekszość co możesz zyskać a masz tlyko jakieś euro. nawet kredytu nie weźmiesz na normalnych warunkach bo nie będzie wpisów schufa