Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie, skąd biorą się dziwni influencerzy z Instagrama tiktoka? Już pomijam fakt pełzających dzieci i inne dziwne nowomody. Daje za przykład ELE03H8 niebieskie polo lub TKI8U14 czarny ford te dwa numery królują w rankingu strony tablica rejestracyjna a pod nimi masa komentarzy z pozdrowieniami i innymi słodkościami do tych osób albo takie schaftery i diablesy Kim dla młodzieży jest przykładowo Bartosz Kubicki?? Jaki ma sens nałogowy spam "kys" albo "ez, essa" Co ci ludzie robią z sobą dla popularności co się dzieje z naszym światem, jakieś komentarze pomysły jak chronić dzieci przed tym dziadowstem.

Tagi tylko dla zasięgu bo to dziadostwo na masową skalę
#rodzicielstwo #swiat #sejm #tki8u14 #ele03h8 #mlodziez #sejm #informatyka #technologia #zdrowie #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
Co ci ludzie robią z sobą dla popularności co się dzieje z naszym światem, jakieś komentarze pomysły jak chronić dzieci przed tym dziadowstem.


@mirko_anonim: Chronić to trzeba ludzi przed takim bełkotem - nie wiadomo kompletnie o co Ci chodzi, sorry
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Skąd? Z bogatych domów a chwalą się , że do wszystkiego doszli sami tak było i będzie. Nie wiem kompletnie o kim piszesz może jestem za stary aby znać Forda na Tki i Polo z Ele o Bartoszu Kubickim też nigdy nie słyszałem. Influencerzy to w skrócie sprzedajne świnie biorące miliony za reklamę gowna w złotym papierze i tyle
  • Odpowiedz