Wpis z mikrobloga

@muciek112: No i bardzo dobrze.

Niektórzy się uparli na ten CPK bo "u Niemca jezd"

A u Niemca zdaje się na razie przynosi 1mld straty rocznie, pomimo ogromnych inwestycji i zamknięcia innych berlińskich lotnisk....
  • Odpowiedz
@muciek112 cpk nie przekona mnie do PiSu ,oni za swoje rzady narobią więcej szkód niz 4 cpk zarobi. Skala nepotyzmu nie upowaznia do głosowania na cokolwiek powiazanego z nimi.Pis jest jak zepsuty zegar co dwa razy na dobę pokaże dobrą godzinę. Nie ma u nas mądrej partii tylko różne odcienie beznadziei. Jeszcze poza tym temat cpk nie upadł, liczę na jakaś debatę i koalicjantów tuskowych.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnyOwiec: a w PO nie ma nepotyzmu, w każdej innej partii która wybierzesz też będzie tak samo, tylko inne partie do kupy z nepotyzmem, jednak chcą budować elektrownie atomowe i inne strategiczne elementy kraju, a PO chce żebyśmy byli montownia dla Niemiec.
  • Odpowiedz
@muciek112:

"Ryzyko ataku na takie lotnisko jest znacznie większe niż na rozrzuconą po kraju sieć lotnisk. Koncentracja w jednym miejscu kwestii militarnych wcale nie poprawia naszej obronności, a zwiększa ryzyko jej osłabienia"

Nie jestem ekspertem ale chyba łatwiej bronić jednego lotniska niż kilkunastu rozrzuconych na dużym terenie za to atakować łatwiej te rozproszone bo wróg nie wie gdzie chcemy uderzyć i musi rozproszyć obronę przeciwlotniczą
  • Odpowiedz
@muciek112 tak bardzo chcieli budować ,że Realnie (mówię o faktycznych działaniach) przypomnieli sobie o elektrowni atomowej ze dwa lata temu( ͡º ͜ʖ͡º)
Wcześniej było hasełko budowy elektrowni na "świntym wunglu" potem budowa ostrołęki 2 i jej wyburzenie. Podobało mi się też zgodzenie się na warunki unii odnośnie emisji, a wydanie kasy nie na inwestycje tylko na głupoty. Co niby za inwestycja im się udała? przekop mierzei (
  • Odpowiedz