Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, zdiagnozowany narcyz here #npd. Uczęszczałem na terapię w przeszłości z pewnym problemem wynikającym z narcyzmu i za decyzją terapeuty zakończyłem ją, gdyż wszystko wyglądało git.

Właśnie rozpadła mi się relacja z potencjałem na związek z super dziewczyną (studiowała psychologię, miała ciężkie życie i również swoje problemy z osobowością) przez to, że jednak moje zachowania i mechanizmy, zwłaszcza w intymnych rozmowach i dzieleniu wrażliwości oraz podczas kłótni zwyczajnie ją odrzucały i były typowymi zachowaniami dla egocentrycznej, myślącej tylko o swoim wstydzie i atencji, odklejonej w swojej wizji wszystkiego osoby.

W trakcie trwania tej relacji zacząłem terapię i wciąż ją kontynuuję i zamierzam zrobić co tylko mogę, by próbować dożyć bycia lepszą osobą. Jest mi cholernie wstyd za to, że ta relacja się nie udała i moja emocjonalna niedojrzałość nawet nie potrafi odczuć jak bardzo zraniłem tą dziewczynę, tylko chciałbym ją z powrotem i pokazać że może być ze mną dobrze. To egoistyczne i obrzydliwe delulu, bo nawet nie potrafiłem odpowiednio jej przeprosić przy zakończeniu relacji i znów ukazałem wszystkie swoje złe cechy.

Prosiłbym o jakieś słowa wsparcia, przeżycia innych npd i daję przestrogę wszystkim #narcyz, że prawdopodobnie czeka mnie bardzo długi proces terapeutyczny, żebyście nie zaniedbali tego, bo nie będziecie potrafić kochać właściwiej osoby gdy już się pojawi i będziecie czuć się jak śmieć, gdy was słusznie zostawi.

Naprawdę chciałbym być odpowiedni dla niej, ale czas nie poczeka i nawet jeśli mi się uda z terapią, to w tej chwili jestem już spóźniony i tylko płaczę przez to.
#psychologia #terapia #zaburzeniaosobowosci



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
chciałbym ją z powrotem i pokazać że może być ze mną dobrze


@mirko_anonim:
bez przesady, chyba musiałaby być szurnięta żeby się zgodzić na coś takiego
już lepiej po prostu staraj się być lepszy w następnym związku