Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wenlafaksyna 187,5mg dziennie sprawiła że mam wyzerowane libido.
Pomaga mi to w walce z #depresja ale jak chodzi o kwestie łóżkowe to jest tragedia. Z erekcją nie ma problemów chociaż żona z reguły musi trochę podziałać z grą wstępną żeby była reakcja tam na dole. Do tego bardzo ciężko jest mi dość. Czasami mamy tak że w ogóle nie dochodzę, na kolejnym stosunku też nie dochodzę i tak w kółko.
Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem poranny wzwód albo kiedy ostatnio miałem ochotę na seks. Mam 31 lat. Jak na święta bożego narodzenia moja żona pojechała odwiedzić rodzinę i nie widziałem jej przez 3 tygodnie, to przez ten czas w ogóle nie miałem ochotę na cimcirimci.

Jak zwiększyć libido w tej sytuacji? Badałem testosteron i hormony pochodne ale wszystko mam w normie, teść na poziomie 450ng/dl. Trenuję na #silownia ale trening cardio i silowy tez nie pomaga.

Taguje #mikrokoksy bo moze cos pomozecie.

#seks #zdrowie #zwiazki #pytanie #libido #suplementacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wenlafaksyna 187,5mg dziennie sprawiła że mam...

źródło: czym-jest-libido-i-jak-je-zwiekszyc

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Fizycznie może być spoko ale może psycha blokuje? Albo taka Twoja natura. Poszukaj dobrego seksuologa i spróbuj jakoś temu zaradzić jeśli Ci to przeszkadza.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zależy ile już bierzesz lek. Jeśli poniżej powiedzmy dwóch miesięcy to jeszcze poczekaj. Jeśli już dłuższy czas to nic się nie zmieni jeśli nie zmienisz leku. Porozmawiaj z lekarzem. Miałem posobnie na kilku lekach. Spróbuj bupropion, sertralinę lub brintelix, ale ogólnie każdy organizm inaczej reaguje więc musisz sprawdzić to metodą prób i błędów.

  • Odpowiedz