Wpis z mikrobloga

słuchawki nie zlikwidują starej baby która zastawiła wózkiem 4 lodówki, a sama stoi na środku bo próbuje policzyć za ile jest kilo schabu jeśli weźmie 3 kg bananów na kartę biedronki i kartę dużej rodziny.


@open_or_die: Tutaj jest rozwiązaniem pandemia. O 4 rano nie ma takich problemów :-)
@open_or_die: Zawsze się zastanawiam czy kiedy wybieram jakiś produkt to też stoję jak takie ciele, totalnie niezdające sobie sprawy z otoczenia i mające w dupie wszystko dookoła. Mam nadzieję, że nie
@open_or_die nie masz jakieś hurtowni Eurocash albo Selgros w pobliżu? Od pandemii robię tylko zakupy w hurtowni. Prawie wgl niema tam starych bab a alejki są na tyle szerokie że ktoś musiałby stanąć wózkiem na środku w poprzek abym nie miał jak przejechać. Cenowo wychodzi podobnie a nie ma tych głupich cenowek z których trzeba zgadywać jaka jest cena regularna...
@kakabujaka polska C here.
Dobrze ze mamy na tym #!$%@? kaufland który ma alejki szersze niż wózek sklepowy to da się jakoś zrobić zakupy.

A w CH często wolę iść do droższego sklepu typu coop czy migros niż walczyć w Lidlu o przejście :D
@open_or_die biedronka jest jak rak u nas w Polsce... Jedyne co mogę tobie polecić to samemu ogarniać pieczywo. Można fajny wypiekacz do chleba kupic za kilka stówek. Zwróci się dosyć szybko i będziesz wiedział co jesz (dla mnie te pieczywo z biedry jest jakieś "puste" w smaku)
@open_or_die:

za ile jest kilo schabu jeśli weźmie 3 kg bananów na kartę biedronki i kartę dużej rodziny.


Nie robi się zakupów w biedrze. Jeszcze kilka lat temu tam przynajmniej tanio było. Teraz biedra nie ma dosłownie żadnych plusów. Mam blisko, ale wolę podjechać kawałek dalej do normalnego sklepu.
@open_or_die: nie wiem #!$%@? gdzie wy wykopki chodzicie do tych sklepów, że wszędzie widzicie te stare baby. Mam wrażenie, że zrzucanie wszystko na stare baby, to jest słowo wytrych na tym portalu żeby zarobić parę plusów xD