Wpis z mikrobloga

  • 33
kto o tym mówi


@balbezaur: TVN24 na żywo pokazywało jak Zbigniew rau jako jedyny spier*alał z sejmu w ogóle zaraz po tej informacji. Zapytany przed kamerą odmówił jakiegokolwiek komentarza.

Chwilę wcześniej jarosław kaczyński powiedział, że nie zna człowieka, który dwa lata był w jego rządzie w ogóle xD

To samo powiedział były minister błaszczak.

Będzie się działo. Najbliższe miesiące będą obfitować w ciekawy rozwój wydarzeń, bo nie mam żadnych złudzeń, że
@Kismeth: z Wawrzykiem jest taka sprawa, że tam tak naprawdę nie chodziło o przemyt ludzi do Polski, nie chodziło nawet o UE tylko o USA: oni na tych wizach latali do Meksyku a tam ich kartele przemycały do Stanów. Tak jak mówisz, to jest tylko wierzchołek góry lodowej, bo za tym na bank stoją obce służby specjalne i najważniejsze grupy przestępcze świata.
@markar17 jeśli się nie mylę to żeby mógł ułaskawić to najpierw musi być proces itp itd, a taki może trwać dość długo np aż do wybrania nowego prezydenta ( ͡º ͜ʖ͡º)
Piotr W. był tylko kozłem ofiarnym


@Kismeth: chłop wygląda na takiego melepetę i safandułę, że ja bym mu nie dał do prowadzenia straganu z pietruszką a co dopiero MSZ. Oczywiście, że był figurantem.