Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że pisiory tak często za maską patryjotyzmu na bezczela okradają Państwo? Że mają lepkie ręce to wszyscy już wiemy. No ale spójrzcie na przykładzie Oskarka Szafarowicza, który za pośrednictwem swojego stowarzyszenia o nazwie: "Polska - Nasza Duma" wyłudził od państwa polskiego 130k PLN.

"Polska - Nasza Duma"... Jaka patetyczna nazwa, w sam raz na wyłudzanie kasy od swojej dumy xD

Pisiorom nigdy nie daruję tego wycierania mordy patryjotyzmem.

#sejm #polska #pis #patriotyzm #polityka
Ricochet - Jak to jest, że pisiory tak często za maską patryjotyzmu na bezczela okrad...

źródło: temp_file3103856850131018213

Pobierz
  • 42
@Ricochet: jak popatrzylem jak rozdają nasza kasę swoim, to pomyślałem żeby zapisać się do pisu i utworzyc jakąś fundację i ciagnac kasę. Ale w życiu nic nie ukradłem i nie mógłbym z tym żyć. Chociaż podobno kasa zmienia ludzi...
Że mają lepkie ręce to wszyscy już wiemy.

@Ricochet: jeśli przez "wszyscy wiemy" masz na myśli, że media potrafią tylko tyle napisać, rzadko kiedy podając rzetelne dowody na swoje nagłówki, to dokładnie to samo można napisać o dosłownie każdym poprzednim rządzie od 89'
@Ricochet: jak wioskowy głupek co w dupie był i gówno widział zostanie politykiem, to przecież nie powie nic mądrego w jakimkolwiek temacie bo się na niczym nie zna. Stąd patryjotyzm i miłość do ojczyzny jako taka zapchajdziura.
@Ricochet czy ja wiem czy wyłudził. PiS mu zapłacił za swoją działalność tak jak płacił Holeckiej czy innym propagandzistom z TVP. Teraz PO będzie płaciło swoim. Pewnie wyborcza wróci do łask. Takie życie w tej Polsce.
@Ricochet Standard. Im bardziej ktoś mówi o patriotyzmie tym więcej chce kraść i w dupie ma kraj. Im bardziej ktoś mówi o uczciwości tym jest mniej uczciwy. Im bardziej ktoś mówi o LGBT tym ma większe ciągoty homoseksualne.
@Ricochet: typie, przecież każdy rząd daje zarobić swoim i możemy się o to oburzać, możemy się zgodzić że jest to złe i próbować z tym walczyć, ale pisanie o tym że to domena pisu jest poprostu kłamstwem i jest szkodliwe, bo koalicja zaczyna robić to samo od początku swojej władzy.
@Ricochet: ja tylko ubolewam że ktoś w PiS nie podumał że na młodą twarz tej partii nie można wystawiać kogoś z tak ewidentnym punchable face. KO ładnie to rozgrywa - zawsze są to jakieś julki o urodzie modelki, a tutaj jakiś pajac z gimnazjum ()
@Def_ autor: W zdro­wym cie­le zdro­wa du­sza!
Hoc! Hoc! Hop­sa! tyl­ko śmia­ło!
Jesz­cze Pol­ska nie zgi­nę­ła!
Co się sta­ło, to się sta­ło!
Jak Bóg da, to od­bie­rze­wa!
Hu­laj du­sza bez kon­tu­sza!
Kto nie z nami, to ho­ło­ta!
Huha! Vi­vat »pa­trio­ta«!

Ro­zum, wie­dza, ta­lent, pra­ca
U nas, brat­ku, nie po­pła­ca!
Po­stęp i cy­wi­li­za­cja
W kąt gdzie wcho­dzi do gry na­cja!
I »gu­anem« wnet do­sta­nie
Kto nie z nami, mo­cium pa­nie.
Bo jest jed­na