Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że pisiory tak często za maską patryjotyzmu na bezczela okradają Państwo? Że mają lepkie ręce to wszyscy już wiemy. No ale spójrzcie na przykładzie Oskarka Szafarowicza, który za pośrednictwem swojego stowarzyszenia o nazwie: "Polska - Nasza Duma" wyłudził od państwa polskiego 130k PLN.

"Polska - Nasza Duma"... Jaka patetyczna nazwa, w sam raz na wyłudzanie kasy od swojej dumy xD

Pisiorom nigdy nie daruję tego wycierania mordy patryjotyzmem.

#sejm #polska #pis #patriotyzm #polityka
Ricochet - Jak to jest, że pisiory tak często za maską patryjotyzmu na bezczela okrad...

źródło: temp_file3103856850131018213

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 263
@Ricochet: Podobne przemyślenia naszły mnie z rana, też jest to dla mnie niepojęte. Ale jeszcze nardziej mnie #!$%@? krzyczenie złodzieja "łapać złodzieja!" w obszarze praworządności i.poszanowania konstytucji. Kłamcy niech zdechną.
  • Odpowiedz
  • 22
Są jak te patusy w bluzach z żołnierzami wyklętymi. Zniechęcają ludzi do manifestowania swego patriotyzmu, bo z takim gównem nie chcę stać w jednym szeregu.
  • Odpowiedz
Jak to jes


@Ricochet: dwa powody: jeden jest taki, że ludzie się na to ciągle łapią i to działa.A drugi taki, że wybija to argumenty przeciwnikom: od razu stają się obcymi agentami, antypolakami itd.
  • Odpowiedz
Nie wspominam ile dostaną Stuhry Hollandy Pontony i Gawły.


@GMN1: #!$%@? Szmatecki. To nie rosja, że przeniesiesz całą nienawiść na "celebrytów" i zwyczajnych ludzi, a ludzie powiązani z rządem będą sobie beztrosko kraść, bo przecież to mało
  • Odpowiedz
@Ricochet: każdy krytyk NSDAP był wrogiem Rzeszy. To jest ta sama retoryka - zagarnianie patriotyzmu przez jedną partię. Nazwij projekt "Narodowy...", a jak ktoś go skrytykuje to nazwij tego kogoś niemieckim\ruskim agentem, antypolakiem, ojkofobem.
  • Odpowiedz
@Ricochet: a co oni mają robić? Przecież nie przyznają się, że okradli więc krzyczą "Polska Tusk niemiec złodziej żołnierze wyklęci!".
Niestety ludzie to kupują.
  • Odpowiedz