Wpis z mikrobloga

TL;DR: moja była się #!$%@? a ja mam ból dupy z tego powodu

Mircy, stworzyłem demona. Namówiłem byłą (jak jeszcze byliśmy razem) na pracę w stripie jako menadżerka. Potem została tancerką więc z nią zerwałem bo wstyd (xD) a teraz podejrzewam (podejrzenie graniczące z przekonaniem) że się #!$%@?. No ale spotykamy się nadal jako znajomi/fuck friends, bo nie zrezygnuje z tak dobrego ruchania i z perfekcyjnego ciała, co to, to nie. Dodatkowy plus to w końcu nie bieduje i ma pieniądze na siebie, i więcej czasu (jako menadżerka to spała i pracowała tylko). No i cały czas sobie powtarzam to co ustaliłem sobie wiele lat temu: kobiety traktuj jak #!$%@?, bo to są tylko #!$%@?. A mimo wszystko boli mnie dupsko i czuję tą #!$%@?ą igiełkę zazdrości. Jak się tego pozbyć? Ktoś tak miał?

#zwiazki #relacje #przegryw #wygryw
  • 26
  • Odpowiedz
@John_Galt moja była barmanka ale też uznałem że się #!$%@? bo miałem dosyć tego że ciągle wraca z roboty nacpana i pijana z resztą jak ufać komuś kto żyje z robienia w #!$%@? facetów
  • Odpowiedz
  • 1
@fajfusiarz: no właśnie mam podobnie, co prawda nie ćpa ale reszta się zgadza. Właśnie chce się #!$%@?ć na to co robi a nie mogę bo mi siedzi to w bani a nie wiem dlaczego :D Nie chcę jej ufać bo wiem że będzie kłamała (bo się wstydzi przyznać do #!$%@?). Chcę patrzeć na sytuacje w stylu: to moja #!$%@? i wpada do mnie na ruchanie. Ale mnie w środku kłuje to,
  • Odpowiedz
@John_Galt po prostu one potrafią oszukiwać innych i same siebie przede wszystkim, to mi najbardziej przeszkadzało, u mnie był problem tego typu że oszust oszusta nie oszuka i ona będąc Karen która oszuka #!$%@? sebka w stripie próbując stosować manewry na mnie wzbudzała politowanie i pogarde
  • Odpowiedz
  • 0
@thePodgrzybek: muszę to jakoś pogodzić bo naprawde dobre ruchanko i ciałko 10/10. nie może mnie to zeżreć :< jestem silniejszy niż to, jestem zimny drań (tak sobię mówię a dupsko nadal piecze xD)
  • Odpowiedz
@John_Galt: tylko jak już przekroczysz punkt krytyczny to albo będziesz mial ciężką deprechę albo zgodzisz się na to że twoja ukochana jest dzi*ką.
nie ma tutaj raczej trzeciej drogi jeśli już masz bakcyla zazdrości. no ale twoje życie twoje decyzje
  • Odpowiedz
  • 0
@thePodgrzybek: zgadzam się na to że jest dziwką, rozumiem że się #!$%@? i akceptuję to. Chcę tylko teraz wytłumaczyć swojemu mózgowi że to tylko #!$%@? tak jak wszystkie inne kobiety, a jednak gadzi mózg ma jakieś 'ale' co do tego. Tego chcę się pozbyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@razem: dostałem ogarnięty feedback, #!$%@? mnie twoje plusy obchodzą, idź potrzymać dziewczynę za rękę, a nie, zapomniałem skąd przyszedłeś xDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@fajfusiarz: sorki miras nie chciałem. a #!$%@? na fecie (zwłaszcza na drugi dzień po nieprzespanej nocce) to jest kosmos. Mówię wtedy na siebie 'maszyna do #!$%@?', polecam też zmiksować amph + mdma + sildenafil, to jest dopiero maszyna do #!$%@?.
  • Odpowiedz