Wpis z mikrobloga

Kupiłem nowego kompa i wszystko pięknie śmiga tylko jak odpalam np fortnite albo inna gre to słychać takie buczenie, bzyczenie w słuchawkach jak jest cisza, normalnie w windowsie wydaje sie byc ok ale tez przebijają się jekieś delikatne szumy jak się wsłucham, wie ktos jak to ogarnąć?

Dodam jeszcze że jak podepnę słuchawki od tylu to buczenie jest zdecydowanie cichsze ale jest nadal.

Moja płyta główna: Płyta główna Gigabyte B760M DS3H AX DDR4

#pcmasterrace #informatyka #komputery #pc #sluchawki
  • 33
  • Odpowiedz
@wieszjo ustaw siebie od razu próbkowanie na najwyższe też może pomóc. Możesz się pobawić tymi ustawieniami i posprawdzaj reakcje co do nasłuchiwania to jest to widoczne jako urządzenie. Pokaż jak wygląda lista urządzeń dźwiękowych (krok w tył)
  • Odpowiedz
@wieszjo:Sprawdź sterowniki karty dźwiękowej, zobacz na innych portach czy nie buczy (chyba, że masz tylko jeden). Pamiętam taki problem z jednego z forum o pecetach i tam problemem takiego bzyczenia było nic innego jak brak gniazdka elektrycznego z uziemieniem.
  • Odpowiedz
@wieszjo: Być może problem być ze słuchawkami pod jakie wejście je podpinasz? czy są bezprzewodowe czy mają kabel? czy jesteś w stanie wysłać parametry zasilacza swojego komputera lub zrobić zdjęcie? bo to mi teraz wygląda na problem bezpośrednio związany z słuchawkami
  • Odpowiedz
@wieszjo dobrze teraz nagrywanie. Wtedy zobacz czy masz miks stereo wyłączone. Potem prawym na mikrofon> właściwości>nasłuchiwanie i zobacz czy jest wyłączone
  • Odpowiedz
  • 0
@Narmel: Zasilacz Endorfy Vero L5 Bronze 600W, słuchawki próbowałem juz pod wszystkie wejscia podpiac i wszedzie jest bucznie, z tylu jest mniejsze ale jest. Mam 2 pray słuchawek na tel jest git wiec to nie z nimi problem.
  • Odpowiedz
@wieszjo skoro to czujnik to raczej ślepy trop, Sprawdzałeś może te ustawienia w słuchawkach ? Z tego co widzę to masz słuchawki podłączone pod jecka - nie miały karty dźwiękowej ? Spróbuj też podłączyć w wejście na obudowie albo sprawdzić inne na płycie. Możesz jeszcze pozmieniać ustawienia w dedykowanej aplikacji do słuchawki jeśli taka istnieje. Jeśli coś z tego nie pomoże to naprawdę nie wiem jak pomóc. Ewentualnie jeszcze możesz spróbować tak
  • Odpowiedz
@wieszjo: @Narmel @Geralt0 #!$%@? drążycie we wszystkich kierunkach a ani jednemu nie przyszło do głowy, że karta dźwiękowa mobo jest słabo izolowania i zwyczajnie zbiera wszelkie szumy z obudowy. Zwłaszcza pod obciążeniem gdzie jeszcze GPU dochodzi.
  • Odpowiedz