Wpis z mikrobloga

Osoby decydujące się w dzisiejszych czasach na pompy ciepła to chyba ten sam sort idiotów, którzy 10 lat temu brali kredyty we frankach i kupują termomixy xD
90Kw dziennie to prawie 3 tysiace zlotych miesiecznie, i jest to tylko rachunek za ogrzewanie. Do tego nalezy doliczyć zuzycie innych odbiorników prądu i robi nam sie z tego kwota przyprawiająca o zawrót głowy.
Tymczasem mój kocioł Drewmet o mocy 28kw i powierzchni domu ponad 200m2, spali miesiecznie drzewa za niecałe 500 zlotych. Cały pustak, styropian 18 i welna 2x15. Nie pale cały dzień, przepalam rano i wieczorem po godzince, dwie..
Dlaczego janusze na siłe komplikują sobie życie ślepo podążając za trendami? Xd

#nieruchomosci #pompyciepla #polskiedomy #bekazpodludzi #bekazlewactwa #budownictwo #remontujzwykopem
daeun - Osoby decydujące się w dzisiejszych czasach na pompy ciepła to chyba ten sam ...

źródło: temp_file6268777202692505508

Pobierz
  • 54
via Android
  • 0
Dla pelnego rozrachunku pochwal sie jeszcze ile prądu żużył twoj piec xD i co to za kurniczek w którym mieszkasz? Schowek na miotły pod schodami? XD mordo, ja w miesiacu kupuje dwie butle gazu do gotowania za 180 zlotych, a Ty #!$%@? mi tu ze za 300 zlotych ogrzewasz caly dom, kiedy taki piec bierze ze 3m3 gazu ziemnego na godzine xD

"robić to ja, a nie mnie" @Rocky_Zuma_Skye