Wpis z mikrobloga

Dobra mam niesamowite bekę z tego jak wygląda polityczne wykorzystywamie śmierci sw. Dewelopera Adamowicza.

Po pierwsze, rodzinka, zarówno brat i żona, która była z mężem w dużym konflikcie, zostali dzięki śmierci prezydenta Gdańska kolejno posłem i europosłem. Elegancka monetyzacja, szczególnie dla Madzi, która z pensji wykładowcy nie utrzymałaby tyłu mieszkań ile mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Po drugie, wielkość Adamowicza jako prezydenta Gdańska, powiem tak, kto mieszkał w Gdańsku ten w cyrku się nie śmieje. Komunikacja zarówno miejska jak i stan dróg, budownictwo, ład przestrzenny, Szadółki, prywatyzacja wodociągów, to wszystko leżało. Dwa sukcesy Pawełka to wspieranie społeczeństwa obywatelskiego no i centrum biznesowe w Oliwie, ale tu mam pewne wątpliwości.

Po trzecie, PO, a sprawa Adamowicza. Przed śmiercią odcinano się od Adamowicza, bo miał wiele śmierdzących zarzutów wokół siebie.

Po czwarte, sama kwestia śmierci Adamowicza. Nie chcę mi się wierzyć, że jakiś wariat bez ingerencji osób trzecich zabił Adamowicza, bo w TVP źle o nim mówili. Szczególnie, że mówiono jeszcze gorzej o innych, a on czynił pretensje ogólnie do państwa (Platformy), a nie stricte do Pawełka. Wydaje mi się, że mogło być tak, że ktoś go po prostu nakierował, na to zeby załatwić Pawełka. Być może Paweł nie chciał zrobić czegoś do czego się uprzednio zobowiązał i jakiś zdenerowany deweloper chciał pokazać Pawłowi albo przyszłym władzom, że z nim się tak nie pogrywa. No i pokazał. Oczywistym było to, że jeżeli Adamowiczowi coś się stanie, to kolejnym prezydentem zostanie ktoś ze środowiska Adamowicza, więc będzie wiedział z kim się nie pogrywa i zrobi to co trzeba, bo w Gdańsku nie wygra żaden pisowiec, ani osoba z zewnątrz.

Podsumowujac zamordowany został bardzo przeciętny, a nawet słaby prezydent, mający sporo za uszami, a teraz próbuje się robić z niego świętego. Najwięcej kapitału politycznego zbiła na tym jego rodzina i jego żona, która była z nim w ogromnym konflikcie, a teraz ze smutną miną biega po wydarzeniach, żeby przypomnieć o sobie innym, żeby ponownie wybrali ja do europarlamentu, w którym nie wiem czy zajmuje się poza czymś innym niż "walka z hejtem". Ponadto kapitał polityczny próbuje zbijać na tym jego byle środowisko polityczne, które przed śmiercią się go wyparło.
#adamowicz #sejm #polityka
niezdiagnozowany - Dobra mam niesamowite bekę z tego jak wygląda polityczne wykorzyst...

źródło: rI3k9kpTURBXy8wNTU1ZDAxMGY3ZTcyZjU0MWQ3OTgzMmE5MjJjNzliOC5qcGeTlQMAzJnNExjNCr2VAs0DSADCw5UCAM0BfMLD3gADoTABoTEBoTPD

Pobierz
  • 24
ten artykuł to też była ironia i sarkazm


@niezdiagnozowany: Nie, ten artykuł dokumentuje słowa zabójce wygłoszone zaraz po zabójstwie: Halo! Halo! Nazywam się Stefan, siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz które z jakiegoś powodu wypierasz.
@Filipterka25:

Nie, ten artykuł dokumentuje słowa zabójce wygłoszone zaraz po zabójstwie: Halo! Halo! Nazywam się Stefan, siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz które z jakiegoś powodu wypierasz.



Wskaż mi dokładnie gdzie wypieram te słowa?

swoją drogą przed chwilą uwazales że

Przemowę wygłosił także Stefan W. Stwierdził on, że jest „niewinny” i „najbardziej poczytalny w Gdańsku”, a „winny jest Zbigniew Ziobro”, gdyż
@Filipterka25: stefan leczył się od lat na schizofrenię, rodzina pawełka musiała się nieźle nagimnastykować, żeby znaleźć takiego biegłego psychiatrę, który wyda opienię jaka im pasuje, za trzecim razem dopiero im się udało xD