Wpis z mikrobloga

Dobra mam niesamowite bekę z tego jak wygląda polityczne wykorzystywamie śmierci sw. Dewelopera Adamowicza.

Po pierwsze, rodzinka, zarówno brat i żona, która była z mężem w dużym konflikcie, zostali dzięki śmierci prezydenta Gdańska kolejno posłem i europosłem. Elegancka monetyzacja, szczególnie dla Madzi, która z pensji wykładowcy nie utrzymałaby tyłu mieszkań ile mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Po drugie, wielkość Adamowicza jako prezydenta Gdańska, powiem tak, kto mieszkał w Gdańsku ten w cyrku się nie śmieje. Komunikacja zarówno miejska jak i stan dróg, budownictwo, ład przestrzenny, Szadółki, prywatyzacja wodociągów, to wszystko leżało. Dwa sukcesy Pawełka to wspieranie społeczeństwa obywatelskiego no i centrum biznesowe w Oliwie, ale tu mam pewne wątpliwości.

Po trzecie, PO, a sprawa Adamowicza. Przed śmiercią odcinano się od Adamowicza, bo miał wiele śmierdzących zarzutów wokół siebie.

Po czwarte, sama kwestia śmierci Adamowicza. Nie chcę mi się wierzyć, że jakiś wariat bez ingerencji osób trzecich zabił Adamowicza, bo w TVP źle o nim mówili. Szczególnie, że mówiono jeszcze gorzej o innych, a on czynił pretensje ogólnie do państwa (Platformy), a nie stricte do Pawełka. Wydaje mi się, że mogło być tak, że ktoś go po prostu nakierował, na to zeby załatwić Pawełka. Być może Paweł nie chciał zrobić czegoś do czego się uprzednio zobowiązał i jakiś zdenerowany deweloper chciał pokazać Pawłowi albo przyszłym władzom, że z nim się tak nie pogrywa. No i pokazał. Oczywistym było to, że jeżeli Adamowiczowi coś się stanie, to kolejnym prezydentem zostanie ktoś ze środowiska Adamowicza, więc będzie wiedział z kim się nie pogrywa i zrobi to co trzeba, bo w Gdańsku nie wygra żaden pisowiec, ani osoba z zewnątrz.

Podsumowujac zamordowany został bardzo przeciętny, a nawet słaby prezydent, mający sporo za uszami, a teraz próbuje się robić z niego świętego. Najwięcej kapitału politycznego zbiła na tym jego rodzina i jego żona, która była z nim w ogromnym konflikcie, a teraz ze smutną miną biega po wydarzeniach, żeby przypomnieć o sobie innym, żeby ponownie wybrali ja do europarlamentu, w którym nie wiem czy zajmuje się poza czymś innym niż "walka z hejtem". Ponadto kapitał polityczny próbuje zbijać na tym jego byle środowisko polityczne, które przed śmiercią się go wyparło.
#adamowicz #sejm #polityka
niezdiagnozowany - Dobra mam niesamowite bekę z tego jak wygląda polityczne wykorzyst...

źródło: rI3k9kpTURBXy8wNTU1ZDAxMGY3ZTcyZjU0MWQ3OTgzMmE5MjJjNzliOC5qcGeTlQMAzJnNExjNCr2VAs0DSADCw5UCAM0BfMLD3gADoTABoTEBoTPD

Pobierz
  • 24
Podsumowujac zamordowany został bardzo przeciętny, a nawet słaby prezydent, mający sporo za uszami, a teraz próbuje się robić z niego świętego.


@niezdiagnozowany: Podsumowując obecne działania antypisowskie dlatego mają takie poparcie, ponieważ prymitywna, pereirowsko-rachoniowa propaganda rodzi obawy, że #!$%@?ńców w rodzaju Stefana, tych dwóch zjebów od próby zamachu bombowego w Lublinie z 2019, kucbomber mogłyby finalnie zachęcić do działań.

Prawacka tłuszcza musi zostać powstrzymana, winni rozliczeni, a Polska zabezpieczona od takiego elementu.
@Filipterka25:

Podsumowując obecne działania antypisowskie dlatego mają takie poparcie, ponieważ prymitywna, pereirowsko-rachoniowa propaganda rodzi obawy, że #!$%@?ńców w rodzaju Stefana, tych dwóch zjebów od próby zamachu bombowego w Lublinie z 2019, kucbomber mogłyby finalnie zachęcić do działań.


Prawacka tłuszcza musi zostać powstrzymana, winni rozliczeni, a Polska zabezpieczona od takiego elementu.

ale co ma do rozliczeń postać Pawełka i to co wyżej napisalem?

https://www.wprost.pl/kraj/11135089/kuriozalne-slowa-zabojcy-adamowicza-stefan-w-twierdzi-ze-jest-niewinny-i-poczytalny.html


A po zabójstwie mówił coś takiego

https://www.zawszepomorze.pl/zabojstwo-adamowicza-stefan-wilmont-wyrok

To
@Filipterka25:

Tam jest dokładnie ten sam cytat, nieszczególnie spójny z tezą z twojego wpisu.


No tam jest napisane , o tym że to Ziobro jest winny i tak sam mówi Wilmont, a po zabójstwie mówił zupełnie coś innego.

No nie wiem, co może mieć najsłynniejsza ofiara pisowskiej nagonki wspólnego z pisowską nagonką?


Ale dlaczego? Przecież Wilmont podjął decyzję o zabójstwie w wyniku propagandy w TVP, ale mogl byc kimś kierowany, żeby
@niezdiagnozowany Adamowicz pod koniec życia tak lubił się z władzami PO że te zdecydowały się wystawić Jarosława Wałęsę na prezydenta, a Adamowicz musiał startować z własnego komitetu.

Na istnienie układu w Gdańsku mamy wiele dowodów, a prezydent miasta musiał wiedzieć o jego istnieniu, o czym świadczą problemy z doliczeniem się liczby mieszkań ( ͡º ͜ʖ͡º)

PO próbuje wykreować go na męczennika, swoistą odpowiedź na wszechobecny w PiS-ie
No tam jest napisane , o tym że to Ziobro jest winny


@niezdiagnozowany: Ziobry występuje w tym linku raz, w cytacie z mec. Glanca uzasadniającego zaskarżenie uzasadnienia.

No, prawie, prawie.

Przecież Wilmont podjął decyzję o zabójstwie w wyniku propagandy w TVP, ale mogl byc kimś kierowany, żeby zabic albo skrzywdzić odpowiednią osobę.


@niezdiagnozowany: Pewnie przez Tuska i Merkel, żeby skompromitować TVP, żeby Wąsika wsadzić do pierdla, a to po to
@Filipterka25:

Ziobry występuje w tym linku raz, w cytacie z mec. Glanca uzasadniającego zaskarżenie uzasadnienia.


Mógłbyś przynajmniej dokładnie czytać artykuły, na które się powolujesz

No prawie prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przemowę wygłosił także Stefan W. Stwierdził on, że jest „niewinny” i „najbardziej poczytalny w Gdańsku”, a „winny jest Zbigniew Ziobro”, gdyż „zmusił prokurator do wszystkiego”. Dodał, że nie ma przeciwko niemu „żadnych dowodów” i „Adamowicz się
@Filipterka25:

Nie, ja to uważam za żałosne że omijasz meritum sprawy, tj. wieloletnie szczucie i wzywanie do stosowania przemocy przez PiS.


Przecież napisałem, dlaczego uważam, że Wilmont mógł być narzędziem w ręku i związałem to również że szczuciem w TVP, więc przykro mi to mówić, ale na razie Ty jesteś jedyną osobą, która nie odnosi się do meritum sprawy i postu, który komentujesz oraz nawet nie czyta artykułów, które na poparcie
ska jak i stan dróg, budownictwo, ład przestrzenny, Szadółki, prywatyzacja wodociągów, to wszystko leżało. Dwa sukcesy Pawełka to wspieranie społeczeńs


@niezdiagnozowany: czytałeś co AI powiedziała o losie Adamowicza
że bedzie skłócony z rodzinką i będzie miał wypadek wczoraj wrzuciłem..

to zobaczcie co mówi AI na szybko o danych Sp Adamowicza..

Tam ludzie wierzą, że świat jest miejscem wielkiego cierpienia i że wokół nas panuje fizyczna i moralna nędza, choroby, przemoc i
@niezdiagnozowany: adamowicz kamelot gdańska jak JFK.. tak to wygląda trzeba było oglądać

na prawdę JFK dy..mał każdą sekretarkę i współpracowal z mafią, w wewnątrz służb chcieli go się pozbyć i pozbyli

tak jak PO wewnątrz chciała sie pozbyć Adamowicza, a on nie mógł nic przeciwko deweloperce

bo każdy z PO jest w tym g.nie umoczony, dlatego Donald robi co robi.. bo też w tym siedzi

cała drabina jeden sr.a na drugiego