Wpis z mikrobloga

I co, to są te wiadomości o które walczyliście ?
Wielotysięczne manifestacje w W-wie drugimi wiadomościami dnia, nie wspomniane w "zapowiedzi" programu.
Stwierdzenie że ludzie są "zwożeni" do W-wy i nie odzwierciedla realnych nastrojów w kraju ... jestem też ciekaw jak ta liczba 35 tyś protestujących ma się do realiów.

Ostatnio tvn v2 odwalił śmieszny ale groźny materiał o CPK, nadal obija się echem w internecie. O Takie media walczyliście ?
#tvp #po #sejm #polityka #trzeciadroga #holownia #sejmflix
  • 21
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: tak, jak na razie idzie wszystko po mojej myśli. Jestem zadowolony, że oddałem mój głos na trzecią drogę, co dało im większe szanse w moim obwodzie na mandat do sejmu (i go dostali), który powodował również odebranie mandatu pisowi. Mało tego, liczyłem na koalicje z KO i, że Tusk zostanie premierem. Liczyłem, że przejmą tvp nawet siłą i, że w końcu wsadzą kamińskiego i wąsika, chociażby za prześladowanie Pińskiego i
  • Odpowiedz
Bo za TVPiS manifestacji i wystąpień opozycji jakoś nie pokazywali, nieprawdaż?


@Nieszkodnik: to w końcu ta wymiana była po to, żeby podwyższyć standard telewizji, czy po to, żeby słuchać to co odpowiada bardziej lewicowej części społeczeństwa?

BTW. Za TVPis były manifestacje i wystąpienia opozycji. Oczywiście z tendencyjnym komentarzem
  • Odpowiedz
@The_Rainman: nie muszą nic podnosić, wystarczy że płace wyrównają do euro i większość polaków nie ma czego do gara włożyć. Pomijam już fakt że mając własną walutę mamy jakiś wpływ na własną gospodarkę.
  • Odpowiedz