Wpis z mikrobloga

pamiętacie te mroczne czasy, kiedy microsoft zapragnął podbić rynek smartfonów i powstało największe, niefunkcjonalne gówno o nazwie windows phone, które bardzo szybko zdechło śmiercią naturalną?

(tak, miałam tę nieprzyjemność używania pożyczonego telefonu z windowsem od ciotki przez tydzień jak mój htc był w naprawie i to był jakiś koszmar)

#heheszki #nostalgia #wspomnienia #telefony #smartfon #windows #microsoft
Zoyav - pamiętacie te mroczne czasy, kiedy microsoft zapragnął podbić rynek smartfonó...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 159
@Zoyav: XD No czyli standard - byłeś przyzwyczajony do systemu A, dostałeś do ręki na moment system B. Do tego na #!$%@?, bo telefon w naprawie i na tym wyrobiłeś sobie opinię.

Gdyby to nie był rynek "winner takes it all" gdzie android miał zbyt silną pozycję lidera (zobacz jak spadła ilość kupujących Huaweie po odcięciu od google play) to była szansa, że by to pykło. Dzisiaj zamiast steam decka byś
@Zoyav: na starcie była fajna, prosty telefon, przejrzysty, w zasadzie idealny np dla seniorów w tej chwili, gdyby się rozwijali to mieliby szansę istnieć.
@Zoyav: Jak te telefony wychodziły to chyba byłem świeżo w technikum więc hajsu nie było, więc brało się gówno abonementy z tel za 1zł i uwierzcie, że jak się dostało Sony lub LG za złotówkę to ciężko było tam napisać sms żeby się nie zaciął XD I za tą samą złotówkę można było dostać taką Lumię, która się nie zacinała, miała kamerkę do selfie i odpowiedniki aplikacji typu instagram czy snapchat
@Zoyav: Jak ty możesz pierdzielić takie głupoty? No jak? Masz w tym jakąś marketingową misję? Bo nie idzie wytłumaczyć skąd taki nagły jad w stronę Windows Phone.

Za Lumią czuję największy technologiczny żal jaki znam i ciągle z wielkim sentymentem nie mogę przeboleć, że to się potoczyło w taki sposób. Wystarczyło tylko dopracować najbardziej popularne apki.... Jeszcze dekadę temu można było śmiać się w twarz 90% androidziarzy (prócz Nexusów, bo tu