Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...

źródło: temp_file849131337186049324

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
To Ja zadam pytanie do naszych miłoście panujących, wznoszących się na wyżyny intelektu, kąpiących się w najgłębszych wirach kultury panów wykopków. Skoro ten serial jest tak suaby, bezdenny, bezbekowy i na poziomie polskich kabaretów. Czy bedziecie tacy łaskawi i podacie coś innego śmiesznego może być serial , kabaret ,stand up chciałbym mimo że nie jestem godzien sprawdzić jak wygląda ta wysoka kultura.

  • Odpowiedz
@SaintWykopek: w końcu OP propsujący serial wrzuca zbiór bezbecznych żartów, potwierdzający, że serial to gówno. Przez chwikę nawet się zastanawiałem czy już mam zbyt wyszukany humor xD
Chociaz pewnie to bait
  • Odpowiedz
@DzonySiara: po to są fora, systemy ocen i nauki o filmach, muzyce etc. by o tym dyskutowac. To, ze w polsce dyskurs polega na "a mnie sie podoba" to tylko oznaka zidiocenia spoleczenstwa.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: To jest serial dla ludzi których śmieszą seriale pokroju Przyjaciele, Jak poznałem waszą matkę czy Teoria wielkiego podrywu. Którzy mają ubaw oglądając polskie kabarety lub chodzą na polski standup. Dla ludzi których najśmieszniejszą postacią komediową jest Dr Housa.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem bo jest słaby. Poziom "Świata według Kiepskich" tylko bardziej "przemyślanie". Obejrzałem odcinek, nie zachęciło do kontynuacji. A co do śmiesznych rzeczy to widzę że mamy zupełnie inny gust więc nic nie polecę.
  • Odpowiedz
@pidzej11: nie chce mi sie tworzyc kolejnych list w kolejnym watku to tu tylko rzuce, ze the office z ktorego ten nieudolnie probuje zrzynac jest z 5 lig wyzej (mimo ze tez jakies top tier nie jest)
@Voltaire akurat swiat wg kiepskich to tez mimo wszystko liga wyzej, tyle ze czesc humoru w kiepskich wlasnie wymaga jakifjs tam znajomosci sztuki, peru dziel ktore kiepscy parodiuja w danym odcinku w przeciwienstwie do
  • Odpowiedz